استقلال خوزستان ۱ – پرسپولیس ۱

۱۳۹۵/۰۷/۲۹ ۱۸:۵۲ 0 اخبار فوتبالپرسپولیس
دیدار رفت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال خوزستان از هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

3090:
دیدار رفت تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال خوزستان از هفته نهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) از ساعت 16:45 پنجشنبه 29 مهر ماه 1395 در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد. این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک خاتمه یافت. فرشاد احمدزاده و رحیم زهیوی گلزنان این بازی بودند.

پرسپولیس در این بازی بجای امید عالیشاه از علی علیپور در ترکیب اصلی استفاده کرد.

آبی پوشان با سوت حسین زرگر آغازگر بازی بودند.

دو تیم در دقایقی ابتدایی به محک زدن یکدیگر پرداختند.

در دقیقه 5 تیم استقلال خوزستان از جناح راست صاحب یک ضربه کاشته شد که ارسال آبی پوشان با خطا روی بیرانوند متوقف شد.

در دقیقه 8 سرخپوشان از جناح چپ به یک کرنر رسیدند. ارسال مسلمان خطرناک بود و میزبان سراسیمه توپ را از دروازه خود دور کرد.

سرخپوشان در ترکیب و آغاز بازی تهاجمی ظاهر شدند و در این لحظات آبی پوشان تنها به دور کردن توپ از زمین خود می‌پردازند.

در دقیقه 13 تیم میزبان روی پرتاب اوت دستی به یک کرنر از سمت چپ رسید. ارسال کوتاه و ضربه زمینی پورقاز از کنار دروازه گذشت.

در دقیقه 17 دروازه بیرانوند روی ارسال از جناح چپ و ضربه سر بازیکن تیم استقلال خوزستان به شدت تهدید شد و توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 22 پرتاب توپ از جناح راست برای استقلال اهواز با حرکت زیبای بیرانوند دفع شد.

در دقیقه 23 تیم میزبان صاحب یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه شد که حرکت و ضربه حسن بیت سعید از سمت چپ دروازه خارج شد.

در دقیقه 25 پرسپولیس از جناح راست صاحب یک پرتاب اوت دستی شد. هواداران آبی با پرتاب اشیاء به زمین، بازی را متوقف کردند. پرتاب امیری در یک رفت و برگشت توپ را به میانه زمین هدایت کرد.

در دقیقه 26 زهیوی بازیکن تیم استقلال خوزستان در محوطه جریمه پرسپولیس تمارض کرد و از داور کارت زرد گرفت.

در دقیقه 28 یک ضربه کاشته از جناح راست برای سرخپوشان اعلام شد. ارسال مسلمان در یک رفت و برگشت با خطای ربیع خواه روی بازیکن حریف همراه شد که طی آن مدافع سرخپوشان یک کارت زرد دریافت کرد.

در دقیقه 31 سرخپوشان از جناح راست به یک ضربه ایستگاهی رسیدند که ارسال ربیع خواه دفع شد.

بازیکنان تیم استقلال خوزستان تا این لحظه چندین بار بازی را متوقف کرده‌اند.

در دقیقه 33 آبی پوشان از سمت راست چسبیده به کنج محوطه جریمه صاحب ضربه ایستگاهی شدند که ارسال توپ روی دروازه با جاگیری خود بیرانوند به کرنر تبدیل شد و در ادامه بار دیگر آبی پوشان از پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه کاشته شدند. ضربه زهیوی به گل اول این دیدار تبدیل شد.

در دقیقه 42 مهدی طارمی صاحب موقعیت شد که این فرصت تبدیل به کرنر شده و بار دیگر پرتاب اشیاء داخل زمین باعث توقف بازی گردید. ارسال مسلمان از جناح راست با ضربه سر مهاجم قرمز پوش از روی دروازه به بیرون رفت.

در اولین دقیقه از وقت های اضافه بازیکن استقلال خوزستان در محوطه جریمه پرسپولیس خطرناک ظاهر شد که در ادامه توپ دفع گردید.

داور برای نیمه اول چهار دقیقه وقت اضافه در نظر گرفته است.

در دومین دقیقه وقت اضافه، ضربه ایستگاهی از جناح راست برای سرخپوشان توسط مسلمان ارسال شد که در دستان گلر آبی پوشان قرار گرفت.

بازی در نیمه اول بسیار پربرخورد و فیزیکی انجام شد.

در آخرین لحظه نیمه اول این بازی، حرکت و ضربه بنت سعید در دو مرحله توسط بیرانوند مهار شد.

این دیدار در پایان نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود تیم استقلال خوزستان خاتمه یافت.

پرسپولیس در نیمه دوم آغاز کننده بازی بود.

در دقیقه 49 پرسپولیس از جناح چپ یک ضربه ایستگاهی بدست آورد. ارسال مسلمان در دستان شیخ ویسی قرار گرفت.

در دقیقه 50 اشتباه مدافعان پرسپولیس یک موقعیت خوب برای بازیکنان آبی پوش خلق کرد که ضربه بی دقت مهاجم حریف از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 52 یک ضربه کرنر از سمت چپ برای آبی پوشان بدست آمد. ارسال کوتاه دفع شد.

در دقیقه 53 عقیل کعبی بازیکن میزبان با خطا روی احمدزاده یک کارت زرد دریافت کرد.

در دقیقه 55 ارسال از جناح چپ روی دروازه استقلال خوزستان با ضربه سر سید جلال حسینی به بیرون رفت.

در دقیقه 57 روی خطای دروازه بان استقلال خوزستان روی علی علیپور، داور نقطه پنالتی را نشان داد و وحید شیخ ویسی نیز از داور کارت زرد دریافت کرد.

حسین ماهینی از روی نقطه پنالتی توپ را به بیرون زد.

در دقیقه 62 پرسپولیس از جناح چپ صاحب یک ضربه کرنر شد. ارسال کرنر دفع شد.

پرسپولیس در این دقایق هجومی ظاهر شده و بارها در منطقه جریمه میزبان خطر آفرید اما راهی به دروازه نبرده است.

در دقیقه 69 آبی پوشان از سمت راست به یک کرنر رسیدند. ارسال کرنر با ضربه سر مهاجم این تیم به بیرون رفت.

در دقیقه 70 بازیکن میزبان روی طارمی خطا کرد و یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه برای تیم میهمان بدست آمد. ضربه احمدزاده به شکلی خطرناک دروازه میزبان را تهدید کرد و تبدیل به کرنر شد که ارسال کرنر نیز در یک رفت و برگشت دفع شد.

در دقیقه 73 امید عالیشاه به جای علی علیپور به میدان رفت.

در دقیقه 74 ارسال مسلمان روی ضربه کاشته با ضربه سر ماهینی به روی تور دروازه میزبان فرود آمد.

در دقیقه 76 فرشاد سالاروند به جای عاشوری برای میزبان به میدان رفت.

در دقیقه 82 بازیکن استقلال خوزستان خطا کرد و یک خطا برای سرخپوشان بوجود آمد. ارسال مسلمان و ضربه سر فرشاد احمدزاده گل تساوی را به ثمر رساند.

تیم میزبان تعویض دیگر را در دستور کار قرار داد.

در دقیقه 85 رامین رضائیان به جای فرشاد احمدزاده وارد زمین شد.

در دقیقه 87 مهدی طارمی در گوشه سمت راست زمین متوقف شد و یک ضربه خطا برای سرخپوشان بدست آمد. ارسال رضائیان خطرناک نواخته شد و در یک صحنه شیخ ویسی با مصدومیت جزیی مواجه شد.

در دقیقه 88 احمد نورالهی به جای محسن مسلمان وارد زمین شد.

داور چهار دقیقه وفت اضافه برای نیمه دوم در نظر گرفت.

سالاروند بازیکن تعویضی میزبان از داور کارت زرد دریافت کرد.

ارسال رضائیان از روی ضربه کاشته با ضربه سر خطرناک کامیابی نیا به بیرون رفت.

امید عالیشاه به دلیل مصدومیت برای مداوا از زمین خارج شد.

در دقیقه 94 بار دیگر بازیکنان آبی پوش روی وحید امیری خطا کردند و پرسپولیس از جناح چپ صاحب یک ضربه کاشته شد. ارسال رضائیان دفع و در ادامه سرخپوشان به یک کرنر از سمت چپ رسیدند که پس از ارسال ضربه کرنر، داور در سوت خود دمید و این دیدار در پایان با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

 

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=54675

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

شاگردان قلعه‌نویی برای انتقام دیدار رفت به مصاف سپاهان می‌روند بررسی تمامی حالات صعود پرسپولیس به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا زمان نشست خبری سرمربیان در هفته بیست ونهم لیگ برتر برنامه و داوران هفته ۲۹ لیگ برتر فوتبال اعلام شد حریف پرسپولیس در صورت صعود در مرحله حذفی مشخص شد تساوی ارزشمند استقلال مقابل الاهلی/آبی‌پوشان در یک قدمی صعود غفوری: خوشحالیم شرمنده هواداران نشدیم و صعود کردیم/۸۵ درصد پول خود را گرفتیم قربانی: صعود استقلال از این مرحله مشخص نیست/ مهم نیست مرحله بعد به چه تیمی بخوریم ابراهیمی: شرایط آسیا برای تیم‌های ایرانی سخت است/ می‌جنگیم تا در لیگ دوم شویم حیدری: با تیم‌های عربستانی بازی نکنیم بهتر است/ شرمنده هواداران نشدیم ترکیب تیم فوتبال استقلال برای دیدار با الاهلی امارات اعلام شد. طارمی بهترین بازیکن دیدار قهرمانان لیگ ایران و عربستان برانکو: موقعیت‌های بسیار خوبی داشتیم اما با بدشانسی مواجه شدیم الهلال صفر – پرسپولیس صفر هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا؛ ترکیب پرسپولیس برابر الهلال حیدری: بازی فردا دستکمی از السد ندارد/ یک بر صفر هم پیروز شویم صعود می‌کنیم پیام تبریک رئیس فیفا به پرسپولیس/ اینفانتینو: این دستاورد عظیم را تبریک می‌گویم منصوریان: می‌خواهیم فردا جشن صعود بگیریم/مقابل الاهلی نگران دواخطاره‌ها نیستم استقلال ایران- الاهلی امارات؛ نبرد انتقامی و صدرنشینی شاگردان منصوریان در آسیا برانکو: انتظار دارم که با همه فشردگی‌های این گروه، تیمم به مرحله بعدی صعود کند
حریف پرسپولیس در صورت صعود در مرحله حذفی مشخص شد توضيح باشگاه استقلال در خصوص چپاراف برانکو: انتظار داریم ورزشگاه پر شود و به این شکل از هوادارانمان نیز قدردانی کنیم تصاویر اختصاصی از لحظه هجوم مردم به بیمارستان شهداعکس ویژه/ کارنامه آقای گل لیگ برتر در دوم ابتدایی!محرومیت اسکوچیچ، توبیخ جلالی و جریمه نقدی پرسپولیسرئال مادرید ۱۱۴ ساله شد+ عکس‌های اختصاصی از موزه مادریدویژه | تلنگر برانکو به طارمی برای آخرین دیدار لیگفعالیت‌های اقتصادی باشگاه از طریق سایت رسمی و سامانه ۳۰۹۰ انجام می‌شودمصاحبه اختصاصی | پدر جواد کاظمیان: حق مهرداد در فوتبال ایران خورده شداینستاگرافی/پیام تبریک پورعلی گنجی به مهاجم پرسپولیس+عکسآمار فصل پیش مدافع جدید پرسپولیس: ۸۰ درصد کلین شیت!قلعه نویی و بازیکنان تراکتورسازی در ختم بهزادیمحمدخانی: اینقدر رای دادم در شناسنامه ام دیگر جای مهر نیست/مردم به کسی رای بدهند که دردشان را بداندايوانكوويچ:به شما افتخار می‌کنم، روحیه تیمی و خواسته خودتان را تحمیل کردیدتسلیت کاپیتان پرسپولیس به جامعه فوتبالگزارش به هواداران / ستاره فصل تراکتور؛ آقای مهندس کارآگاه گجت!اینستاگرافی | روزبه چشمیدو رضائیان در تمرین پرسپولیس +عکسمسي گران‌ترين خودروي جهان را خريد