بختیار: دیگر نیمکت نشین نخواهم شد

۱۳۹۵/۰۶/۳۱ ۱۵:۵۹ 0 اخبار فوتبالاستقلال

3090:

بختیار رحمانی در گفتگو با یکی از سایت های ورزشی گفت که دیگر امکان ندارد نیمکت نشین شود و هرگز چنین شرایطی را در استقلال تجربه نخواهد کرد.

 

در مورد نیمکت نشینی در بازی با ماشین سازی و پرسپولیس صحبت کن. فکر این شرایط را می کردی؟
راستش را بخواهید هرگز فکر این شرایط را نمی کردم و البته باید این مساله را بگویم که این 2 هفته سخت ترین روزهای  زندگیم را سپری کردم. من واقعا در تعطیلات لیگ بسیار تلاش کرده بودم و خیلی خوب در تمرینات شرکت کردم. فکر نمی کردم نیمکت نشین شوم ولی به هرحال به تصمیم کادرفنی و علی آقا منصوریان احترام گذاشتم. برای من که چند سال در لیگ بازی کردم این شرایط زجرآور بود و حتی در خانه حسابی عصبانی بودم. یادم است که یک روز برادرم به من زنگ زد و از من پرسید که در ترکیب حضور ندارم و من ازاین موضوع خیلی ناراحت شدم. فقط به خودم یک قول دادم و آن هم این است که دیگر امکان ندارد چنین شرایطی را تجربه کنم.

 

منظورت این است که دیگر نمی گذاری کسی جایت را در ترکیب اصلی بگیرد؟

 

من این حرف را نمی زنم چراکه تمام بازیکنان، بازیکنان خوبی هستند اما فقط این را می گویم که هرگز اجازه نمی دهم که دیگر نیمکت نشین شوم. من به خاطر 4 بازی اول لیگ اردوی تیم ملی را از دست دادم اما در هفته هایی که لیگ تعطیل بود بسیار خوب تمرین کردم. برای من که حضور در جام جهانی را تجربه کردم، نیمکت نشینی حسابی سخت بود و حالا می خواهم عملکردی داشته باشم که دیگر این اتفاق برایم نیفتد.

 

شاید ناراحت کننده تر از این موضوع این باشد که تو در دربی بازی نکردی، بازی ای که برای حضور در آن کلی انگیزه داشتی. این موضوع را قبول داری؟

 

فقط این را بگویم که دیگر دربی تمام شد و من دیگر به آن فکر نمی کنم. مطمئن باشید حالاحالاها قرار است در دربی بازی کنم و مطمئن باشید در بازی های بعدی عملکرد خوبی برای استقلال خواهم داشت.

 
از نظر تو حق استقلال بود که ذوب آهن را شکست دهد؟

 

من فکر می کنم قبل از اینکه ما دو گل بزنیم کاملا سوار بر بازی بودیم و دو، سه موقعیت صددرصد گل را از دست دادیم. البته که ذوب آهن هم تیم خوبی است و آنها هم بسیار خوب بازی کردند. من برای آقای یحیی گل محمدی احترام زیادی قائل هستم اما خدا را شکر می کنم که بدشانسی های ما تمام شد و توانستیم بازی را ببریم.

 

در مورد پنالتی صحبت کن. خیلی ها می گفتند که این پنالتی درست نبود، تو این مساله را قبول داری؟

 

مهدی مهدی پور یکی از جوان های خوب فوتبال ایران است اما صددرصد صحنه پنالتی بود. حتی خودش هم به من گفت که خطا کرده ام و شما مطمئن باشید که تصمیم داور کاملا درست بوده است.

 

قبول داری که آن صحنه شبیه کشتی بود و مهدی پور به تو فن کمر زد؟

 

راستش را بخواهید مهدی پور کمر من را گرفته بد و من هرچه می خواستم ضربه آخر را بزنم او نگذاشت. مهدی پور در آخرین لحظه پایم را هم زد و من حرف شما را قبول دارم. این صحنه که اتفاق افتاد شبیه فن کشتی بود و البته شرایط فوتبال این موضوع را ایجاب کرد.(باخنده)

 

پرسپولیسی ها برای استقلال کری می خوانند و می گویند این تیم در این فصل راه به جایی نمی برد. تو این موضوع را قبول داری؟

 

راستش را بخواهید من خیلی در شبکه های اجتماعی فعالیتی ندارم و این موضوع را نشنیده ام اما فقط باید این را بگویم که استقلالی ها هنوز هیچ چیز را از دست نداده اند. ما همین الان با دو رقیب مستقیم مان برای قهرمانی بازی نکرده ایم و هنوز هیچ اتفاق خاصی در جدول نیفتاده است. این را به شما قول می دهم که استقلال در این فصل یک تیم مدعی خواهد بود.

 

خیلی ها می گویند دلیل عملکرد ضعیف تو در این فصل اپوشیدن پیراهن شماره 7 فرهاد مجیدی است. خودت این مساله را قبول داری؟

 

راستش را بخواهید آقا فرهاد اسطوره کودکی و نوجوانی من بوده و خودم افتخار می کنم که این پیراهن را برتن کرده ام و البته می دانم که چه بازیکنان بزرگی در استقلال این پیراهن را پوشیده اند. توقع هواداران را می دانم و فقط این را می گویم که تلاش می کنم که بهتر شوم تا هواداران را راضی کنم و خودم را با هیچ بازیکنی مقایسه نمی کنم. این را هم بگویم اینکه می گویند فشار فرهاد مجیدی روی من است، هرگز صحت ندارد.

 

و در آخر حرفی مانده که بزنی؟

 

واقعا باید از تماشاگرانمان تشکر کنم. بازیکن وقتی وارد زمین می شود و این هواداران پرشور و پرتعداد را می بینند انرژی اش 10 برابر می شود. این را هم بگویم که شرمنده آنها هستم و بسیار از آنها ممنونم که اینطور پشت تیمشان هستند و ما همه کار برای خوشحالی آنها انجام می دهیم. در آخر هم باید بگویم که امیدوارم خدا به منصورخان پورحیدری سلامتی بدهد چراکه ایشان اسطوره استقلال هستند و خیلی برای این باشگاه زحمت کشیده اند. امیدوارم شرایط طوری شود که یا ما به دیدن ایشان برویم یا ایشان بتوانند سر تمرین بیایند و بازیکنان را از نزدیک ببینند.

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=54326

برانکو: مقابل فولاد ۲۰ دقیقه از منشا استفاده می‌کنیم/ طارمی اگر بدون اجازه می‌رفت، جریمه می‌شد تمرینات استقلال تا بازی با نفت پشت‌ درهای بسته برگزار می‌شود قائدی: سرمربی درباره بازی کردن من تصمیم می گیرد جباری: علاقه هواداران مسئولیت من را بیشتر می کند نعمتی:شوخی‌های فضای مجازی را دیده ام اما خیلی خوب است که با یک بازی بتوانید جام بگیرید گزیده‌ای از اظهارات پنج بازیکن استقلال بعد از ثبت قراردادشان قرارداد بازیکنان استقلال در هیات فوتبال ثبت شد جلسه منصوریان و افتخاری با تاج درباره محرومیت ۳ بازیکن استقلال/قول رئیس فدراسیون به آبی‌ها نشست تاج با طاهری و افتخاری درخصوص بهبود وضعیت فروش بلیط مسابقات کریمی بعد از ثبت قراردادش با استقلال:شایعات خروجم از لیست خنده‌دار بود چون تمدید کرده بودم/ شماره ۸ برای جباری است ربیع‌خواه: بودجه باشگاه الاهلی عربستان با ما قابل قیاس نیست/ پرسپولیس امسال کار سخت‌تری برای تکرار قهرمانی دارد توفیقی: کمیته انضباطی استقلال را زیاد نقره‌داغ کرده است/ به پشتوانه هواداران میلیونی احقاق حق می‌کنیم برانکو: دیدگاه و هدف ما کسب بیشترین پیروزی و بیشترین تعداد قهرمانی است پرسپولیس جام قهرمانی سوپر جام را بالای سر برد طاهري با دعوت از هواداران: به ورزشگاه بيائيد تا باهم جام را بالاي سر ببريم برای سوپر جام ایران؛ پرسپولیس با ۱۹ بازیکن به اردو رفت برانکو: می‌خواهیم در ابتدای فصل جدید با کسب یک قهرمانی دیگر هوادارانمان را خوشحال کنیم منشا تحت عمل جراحی قرار گرفت از پیراهن جدید پرسپولیس رونمایی شد
توفیقی: کمیته انضباطی استقلال را زیاد نقره‌داغ کرده است/ به پشتوانه هواداران میلیونی احقاق حق می‌کنیم پرسپولیس جام قهرمانی سوپر جام را بالای سر برد تمرینات استقلال ۲ روز تعطیل شد تیپ جدید سوشا مکانی در تمرین پرسپولیس+تصاویرحسرتی که در دل حاتمی ماند + عکساینستاگرافی | فرشاد احمدزاده،ما که رفتیم اردوتکلیف توسکی تا شنبه مشخص می شودگزارش تمرین پرسپولیس؛ ۲ بازیکن مصدوم هستندپرسپولیس ۱۴ هفته بدون باخترامشگر: به صراحت اعلام می کنم مرگ مهرداد به خاطر ایست قلبی نبودخبر خوش برانکو برای شاگردانشتكذيب ستاره تراكتور: به پرسپولیس پیشنهاد یک میلیاردی ندادمسوال روز | آخرین سهمیه بزرگسالان استقلال کیست؟پرسپولیس- صبا؛ اولین قهرمانی با برانکو؟کاظمی به نشست خبری بازی با نفت نرسیدزمان و مکان دربی سرخابی ها در آلمان نهایی شدسلطان هم می گوید ۹۰ مخرب است!اینستاگرافی|آرزوی مهرداد کفشگریسیستم استقلال تغییر نخواهد کردنيمار خطاب به خبرنگار روزنامه محلي: احمق!