بختیار: دیگر نیمکت نشین نخواهم شد

۱۳۹۵/۰۶/۳۱ ۱۵:۵۹ 0 اخبار فوتبالاستقلال

3090:

بختیار رحمانی در گفتگو با یکی از سایت های ورزشی گفت که دیگر امکان ندارد نیمکت نشین شود و هرگز چنین شرایطی را در استقلال تجربه نخواهد کرد.

 

در مورد نیمکت نشینی در بازی با ماشین سازی و پرسپولیس صحبت کن. فکر این شرایط را می کردی؟
راستش را بخواهید هرگز فکر این شرایط را نمی کردم و البته باید این مساله را بگویم که این 2 هفته سخت ترین روزهای  زندگیم را سپری کردم. من واقعا در تعطیلات لیگ بسیار تلاش کرده بودم و خیلی خوب در تمرینات شرکت کردم. فکر نمی کردم نیمکت نشین شوم ولی به هرحال به تصمیم کادرفنی و علی آقا منصوریان احترام گذاشتم. برای من که چند سال در لیگ بازی کردم این شرایط زجرآور بود و حتی در خانه حسابی عصبانی بودم. یادم است که یک روز برادرم به من زنگ زد و از من پرسید که در ترکیب حضور ندارم و من ازاین موضوع خیلی ناراحت شدم. فقط به خودم یک قول دادم و آن هم این است که دیگر امکان ندارد چنین شرایطی را تجربه کنم.

 

منظورت این است که دیگر نمی گذاری کسی جایت را در ترکیب اصلی بگیرد؟

 

من این حرف را نمی زنم چراکه تمام بازیکنان، بازیکنان خوبی هستند اما فقط این را می گویم که هرگز اجازه نمی دهم که دیگر نیمکت نشین شوم. من به خاطر 4 بازی اول لیگ اردوی تیم ملی را از دست دادم اما در هفته هایی که لیگ تعطیل بود بسیار خوب تمرین کردم. برای من که حضور در جام جهانی را تجربه کردم، نیمکت نشینی حسابی سخت بود و حالا می خواهم عملکردی داشته باشم که دیگر این اتفاق برایم نیفتد.

 

شاید ناراحت کننده تر از این موضوع این باشد که تو در دربی بازی نکردی، بازی ای که برای حضور در آن کلی انگیزه داشتی. این موضوع را قبول داری؟

 

فقط این را بگویم که دیگر دربی تمام شد و من دیگر به آن فکر نمی کنم. مطمئن باشید حالاحالاها قرار است در دربی بازی کنم و مطمئن باشید در بازی های بعدی عملکرد خوبی برای استقلال خواهم داشت.

 
از نظر تو حق استقلال بود که ذوب آهن را شکست دهد؟

 

من فکر می کنم قبل از اینکه ما دو گل بزنیم کاملا سوار بر بازی بودیم و دو، سه موقعیت صددرصد گل را از دست دادیم. البته که ذوب آهن هم تیم خوبی است و آنها هم بسیار خوب بازی کردند. من برای آقای یحیی گل محمدی احترام زیادی قائل هستم اما خدا را شکر می کنم که بدشانسی های ما تمام شد و توانستیم بازی را ببریم.

 

در مورد پنالتی صحبت کن. خیلی ها می گفتند که این پنالتی درست نبود، تو این مساله را قبول داری؟

 

مهدی مهدی پور یکی از جوان های خوب فوتبال ایران است اما صددرصد صحنه پنالتی بود. حتی خودش هم به من گفت که خطا کرده ام و شما مطمئن باشید که تصمیم داور کاملا درست بوده است.

 

قبول داری که آن صحنه شبیه کشتی بود و مهدی پور به تو فن کمر زد؟

 

راستش را بخواهید مهدی پور کمر من را گرفته بد و من هرچه می خواستم ضربه آخر را بزنم او نگذاشت. مهدی پور در آخرین لحظه پایم را هم زد و من حرف شما را قبول دارم. این صحنه که اتفاق افتاد شبیه فن کشتی بود و البته شرایط فوتبال این موضوع را ایجاب کرد.(باخنده)

 

پرسپولیسی ها برای استقلال کری می خوانند و می گویند این تیم در این فصل راه به جایی نمی برد. تو این موضوع را قبول داری؟

 

راستش را بخواهید من خیلی در شبکه های اجتماعی فعالیتی ندارم و این موضوع را نشنیده ام اما فقط باید این را بگویم که استقلالی ها هنوز هیچ چیز را از دست نداده اند. ما همین الان با دو رقیب مستقیم مان برای قهرمانی بازی نکرده ایم و هنوز هیچ اتفاق خاصی در جدول نیفتاده است. این را به شما قول می دهم که استقلال در این فصل یک تیم مدعی خواهد بود.

 

خیلی ها می گویند دلیل عملکرد ضعیف تو در این فصل اپوشیدن پیراهن شماره 7 فرهاد مجیدی است. خودت این مساله را قبول داری؟

 

راستش را بخواهید آقا فرهاد اسطوره کودکی و نوجوانی من بوده و خودم افتخار می کنم که این پیراهن را برتن کرده ام و البته می دانم که چه بازیکنان بزرگی در استقلال این پیراهن را پوشیده اند. توقع هواداران را می دانم و فقط این را می گویم که تلاش می کنم که بهتر شوم تا هواداران را راضی کنم و خودم را با هیچ بازیکنی مقایسه نمی کنم. این را هم بگویم اینکه می گویند فشار فرهاد مجیدی روی من است، هرگز صحت ندارد.

 

و در آخر حرفی مانده که بزنی؟

 

واقعا باید از تماشاگرانمان تشکر کنم. بازیکن وقتی وارد زمین می شود و این هواداران پرشور و پرتعداد را می بینند انرژی اش 10 برابر می شود. این را هم بگویم که شرمنده آنها هستم و بسیار از آنها ممنونم که اینطور پشت تیمشان هستند و ما همه کار برای خوشحالی آنها انجام می دهیم. در آخر هم باید بگویم که امیدوارم خدا به منصورخان پورحیدری سلامتی بدهد چراکه ایشان اسطوره استقلال هستند و خیلی برای این باشگاه زحمت کشیده اند. امیدوارم شرایط طوری شود که یا ما به دیدن ایشان برویم یا ایشان بتوانند سر تمرین بیایند و بازیکنان را از نزدیک ببینند.

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=54326

استقلال آبی پوش برابر الاهلی قرمز و مشکی حیدری: کاملا آماده سه امتیاز هستیم خرمگاه: می‌خواهیم دست پر از زمین خارج شویم  هوای بهاری در روز بازی پرسپولیس با الهلال در نشست سرپرست باشگاه و سرمربی پرسپولیس مطرح شد؛ برانکو: به این تیم، بازیکنان و هواداران افتخار می‌کنم الهلالی‌ها ۱۳ هزار بلیت بازی با پرسپولیس خریدند چهار سرخپوش در دبی به پرسپولیس اضافه می‌شوند کاروان پرسپولیس با ۴۰ نفر راهی عمان می‌شود فتاحی: طارمی بر اساس قوانین کنفدراسیون محرومیتش را پشت سر گذاشته است دیدار تراکتورسازی و سیاه جامگان برگزار نمی شود برانکو: این برد خیلی اهمیت داشت ضمن اینکه اختلاف ۱۰ امتیازی با استقلال حفظ شد دو محروم یادگاری بازی با سپاهان برای سرخپوشان پرسپولیس ۲ – ۱ سپاهان؛ برد پرسپولیس با سوپرگل طارمی و رضاییان منصوریان: حریف قدرتمندی را شکست دادیم/ نگران وضعیت حق دوست هستیم پنجمین برد پیاپی شاگردان منصوریان/ ذوب‌آهن باز هم باخت ایوانکوویچ نام ۱۱ سرخپوش برای دیدار برابر سپاهان را اعلام کرد بازیکنان ملی‌پوش و اسبق پرسپولیس امروز پنجشنبه در اردوی سرخپوشان حضور یافتند. یازده بازیکن استقلال در مصاف با ذوب آهن مشخص شدند. حضور رایگان هواداران دارای کارت هواداری یا عضو سامانه ۳۰۹۰ در طبقه دوم ورزشگاه آزادی
حیدری: کاملا آماده سه امتیاز هستیم در نشست سرپرست باشگاه و سرمربی پرسپولیس مطرح شد؛ فتاحی: طارمی بر اساس قوانین کنفدراسیون محرومیتش را پشت سر گذاشته است کامیابی نیا: گلم را به کریم باقری تقدیم کردمتغيير روز | بازگشت اومانيا و علیپور به تركيب اصليواکنش رضاییان به شایعه حضور در لیگ‌های عربیشما بنویسید: با تصمیم برانکو مبنی بر رد کردن رضاییان موافق هستید یا خیر؟کیانی: ما تیم خوب اما بسیار بدشانسی هستیمسوشا روزی بد نداشت اما…ایران همچنان بر بام فوتسال آسیاشوک روز / مصدومیت آگوستوبازیکنان پرسپولیس با چه کسی سلفی گرفتند+عکستعبیر جالب هواداران از «تراکتور آسیایی» + عکسخسه: در برنابئو تا پای جان می جنگیمبه دلیل شرایط حساس ملوان/زارع از عمل جراحی گونه صرف نظر کرداستاندار گیلان در اردوی ملوانان+پاداش ۵۰ میلیونیصحبت‌های مربی تراکتور درخصوص حواشی دیروزمعمای روز/منظور بهروان از بیان ماجرای «ورزشگاه هیسل» چیست؟تمرین با نشاط سرخپوشان زیر بارش ملایم برفتوضیحات کادر پزشکی پرسپولیس درباره مصدومان سرخپوش