برانکو: هواداران ما می‌آیند و همیشه هم جوانمردانه و عالی از پرسپولیس حمایت کرده‌اند

اجازه اشتباه نداریم، در نیمه نهایی لیگ قهرمانان بازی می‌کنیم3090:

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: بازی برابر الریان اولین بازى ما در تهران و در لیگ قهرمانان آسیا است و انتظار داریم که ورزشگاه پر از تماشاگر شود.


برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر الریان قطر اظهار داشت: اطمینان دارم که همه ما با شوق منتظر بازى فردا در لیگ قهرمانان آسیا هستیم. این اولین بازى ما در تهران در آسیاست و انتظار داریم که ورزشگاه پر از تماشاگر شود. نتایج ما دلیل خوبى است که هواداران به ورزشگاه بیایند و ما را تشویق کنند.

وی افزود: ‌هواداران پرشور ما برای بازی فردا می‌آیند. فکر می‌کنم گروه ما سخت‌ترین گروه لیگ قهرمانان است زیرا قهرمانان ایران، عربستان و قطر در آن هستند و از امارات هم یکی از تیم‌های خوب در این گروه حضور دارد. در واقع گروه ما می‌توانست گروه نیمه نهایی لیگ قهرمانان باشد.

ایوانکوویچ با اشاره به این دیدار تصریح کرد: بازی سختی را پیش رو داریم. گزینه دیگری جز برد نداریم. با توجه به شرایط بازی انتظار کمک زیادی از هواداران داریم. همه بازیکنان ما سالم و سرحال هستند. فقط فرشاد احمدزاده مصدوم است و در ترکیب نیست. ریتم بازی‌ها را هم می‌دانیم چگونه است. هر چهار روز یک بار بازی داریم. با این حال انتظار دارم بازیکنانم این مشکلات را پشت سر بگذارند و پتانسیل خوب‌شان را به کار بگیرند تا در بازی فردا پیروز شویم.


برانکو درباره اینکه با توجه به اتفاقات در دیگر بازی‌ها که در تهران بوده است، به تماشاگران اخطار داده شده تا اگر لیزر یا نارنجک داخل زمین بیندازند با محرومیت روبرو می‌شوند‌ و آیا به این دلیل نگران نیست، افزود: من حدود ۷ سال است که در ایران کار می‌کنم و در برخی از بازی‌هایی که حضور داشتم گاهی بیش از ۱۰۰ هزار تماشاگر به استادیوم آمده، اما قاطعانه می‌گویم در این ۷ سال فقط دو بار نارنجک به زمین انداخته شد. یکبار بازی تیم ملی ایران و کره شمالی که من سرمربی ایران بودم و یکبار هم بازی پرسپولیس و تراکتورسازی در فصل قبل. من در وهله اول از هواداران‌مان تمجید می‌کنم؛ چراکه آنها باشگاه و بازیکنانشان را دوست دارند و با شوق فراوان بازی را می‌بینند، اما تکرار می‌کنم که هواداران ما جوانمردانه بازی را نگاه می‌کنند و در بالاترین سطح ورزشی از تیم‌شان حمایت می‌کنند.


سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چه تدابیری برای مهار بازیکنان الریان دارد، خاطرنشان کرد: قبل از هر چیز تلاش می‌کنم تا بهترین هدیه را که همان برد است به هواداران با یک بازی زیبا تقدیم کنیم. البته فوتبال برد و باخت دارد اما تیم الریان از تیم ملی قطر ضعیف‌تر نیست؛ چراکه آنها تعداد زیادی از بازیکنان خارجی و بین‌المللی دارند و یک مربی باکیفیت در این تیم حضور دارد. ما فردا کار سختی داریم اما همان‌طور که گفتید همراه با هواداران جوی خواهیم ساخت که هواداران با انگیزه و شوق فراوان به استادیوم بیایند؛ چراکه تنها چیزی که در ذهن ما قرار دارد، پیروزی است. البته شکی نیست که در این سطح از فوتبال اجازه هیچ اشتباهی نخواهید داشت.


برانکو در مورد اینکه تفاوت الریان با سایر تیم‌های دیگر این گروه در چیست، اظهار داشت: گروه ما تیم‌های قدرتمندی دارد و همان‌طور که گفتم این گروه می‌تواند گروه نیمه‌نهایی آسیا باشد. الریان مثل الهلال بازی می‌کند و آنها مربی‌ای دارند که در فلسفه کاری‌اش پاسکاری زیادی را دنبال می‌کند. آنها سه بازیکن خوب دارند که با سایر بازیکنان متفاوت است. سوریا، گارسیا و تاباتا بازیکنان فوق‌العاده‌ای هستند، اما همان‌طور که گفتم همه تیم‌های گروه ما کیفیت بالایی دارند. الهلال بیش از ۶۰ قهرمانی دارد و معمولاً در نیمه‌نهایی و فینال آسیاست. همین‌طور الریان سال گذشته قاطعانه قهرمان قطر شد و الوحده هم تیم باکیفیتی است که بازیکنان خارجی خوبی دارد و در این گروه رقابت تنگاتنگ است، اما در همین شرایط ما تنها تیمی هستیم که فقط از بازیکنان بومی استفاده می‌کنیم و به همین خاطر به نتایجی که گرفته‌ایم و این تیم افتخار می‌کنیم.


وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه دو سال قبل همراه با پرسپولیس به تیم لخویا که لادروپ سرمربی آن بود 3 بر صفر باختید و چقدر امیدوارید فردا بتوانید این نتیجه را جبران کنید، اظهار داشت: من برای لادروپ احترام زیادی قائلم. او زمانی که فوتبال بازی می‌کرد جزو بهترین بازیکنان جهان بود و مربیگری را خوب شروع کرده است و توانسته در اسپانیا و سایر کشورها عملکرد خوبی داشته باشد. قطعاً با حضور لادروپ کیفیت الریان مضاعف است، اما من فلسفه کار این مربی را گفتم، هرچند که باید بگویم مهم‌ترین موضوع بازیکنان هستند و واکنش آنها در زمین مهم است، اگر بخواهیم دو سال قبل را مدنظر قرار دهیم، باید بگویم از آن تیم پرسپولیس فقط مهدی طارمی و علی علیپور در این تیم باقی ماندند. مساله تعیین کننده ای است که بازیکنان هم چگونه عمل کنند و ممکن است خیلی خوب باشند و در یک لحظه غفلت تلاش ها هدر خواهد رفت. ما خودمان را آماده کرده ایم تا با هواداران مان به خواسته خود برسیم.


سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه پرسپولیس چند بازیکن دو اخطاره دارد و آیا آنها را برای بازی با الهلال حفظ می‌کند، گفت: ما بازی به بازی پیش می‌رویم و به جز این به مسئله دیگری فکر نمی‌کنیم. الان مهم‌ترین بازی فصل ما فردا است. بعد از آن مهم‌ترین بازی ما در تبریز خواهد بود. صرفه‌جویی و حساب و کتاب روی بازیکنان نداریم.


برانکو در مورد دو چهره متفاوت این تیم در آسیا و لیگ برتر گفت: لیگ قهرمانان ‌آسیا یک سطح بالاتر از لیگ برتر است و یک مسابقه بین‌المللی است. در امارات، قطر و عربستان هم همین‌طور است. این بازی‌ها قوی‌تر و محکم‌تر هستند و نتایج‌شان نامعلوم‌تر است. کوچک‌ترین اشتباهی می‌تواند تاوان سنگینی داشته باشد. بازیکنان سریع واکنش نشان می‌دهند. گروه ما هم نسبت به همه گروه‌ها قوی‌تر است، گروه‌های دیگر ضعیف‌تر و ساده‌تر هستند.


وی در مورد محرومیت این تیم در میزبانی لیگ آسیا گفت: طبیعی است برای ما کمبود بزرگی محسوب می‌شود، وقتی نمی‌توانیم در خانه خودمان بازی کنیم. می‌بینید که چقدر حمایت هواداران در فصل داریم، عملاً آنها یار دوازدهم ما هستند به همین خاطر انتظار داریم در بازی فردا بار برد و پیروزی را به دوش بکشند، اما مسئله‌ای که باعث شد در عمان میزبان شویم، از عهده و اختیار ما خارج است. ما فقط تلاش می‌کنیم زیبا بازی کنیم تا هواداران از آن لذت ببرند.


سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای شکست و گل نخوردن در لیگ قهرمانان آسیا دارید، گفت: می‌خواهیم تیم منسجمی باشیم طبیعی است که حریف هم استحکام خودش را دارد. ما در آسیا ۶ گل خورده‌ایم آنهم در حالی که حریفان ما شانس گل کمی داشته‌اند. در این فصل از بازی‌ها کوچک‌ترین اشتباه تاوان سنگینی خواهد داشت. طبیعی است که از بازیکنان بخواهیم اشتباهاتشان را به حداقل برسانند.


برانکو در مورد اینکه شما فقط نباید روی هواداران تکیه کنید و برای برد باید فاکتورهای دیگری هم داشته باشید، افزود: بله، عرض کردم اول از همه بازیکنان هستند که نتیجه بازی را تعیین می‌کنند و تاکنون هم نشان داده‌اند چقدر توانایی دارند. آنها مهم‌ترین بخش مسابقه و مستحق‌ترین هستند و نتایج کارشان را هم می‌بینید. دو سال پیش هم پرسپولیس تیم ضعیف‌تری بود اما در حال حاضر با وجود همه مسائل ما شرایط خوبی داریم و بازیکنان ما دانش و توانایی‌شان را نشان دادند و به دنبال اهداف‌شان هستند.

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=56835

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

سلطانی‌فر :هیأت مدیره پرسپولیس امروز معرفی می‌شود/ بهانه‌های عربستان برای عدم حضور در ایران واهی است/ در دولت بعد بودم جوانگرایی می‌کنم زرگر و کاظمی برای سرخپوشان و آبی پوشان سوت می‌زنند رسن: لیگ ایران و پرسپولیس پشتوانه واقعی برای بازیکنان خواهان حضور در اروپا است اعلام برنامه سرخپوشان برای سفر به تبریز استقلالی‌ها امروز هم پشت درهای بسته تمرین می‌کنند سرمربی تیم تراکتورسازی از امروز در تمرینات تیمش حاضر خواهد شد. خلیل‌زاده: الاهلی را شکست دهیم شانس اول قهرمانی آسیا هستیم/‌ آنها بیشتر بازیکن بگیرند پرسپولیس منسجم‌تر می‌شود تمرینات پرسپولیس تا بازی با تراکتورسازی پشت درهای بسته مراسم برترین‌های فوتبال ایران برگزار شد تمرینات تراکتورسازی برای بازی با پرسپولیس در غیاب گل‌محمدی‌ آغاز شد رقیب پرسپولیس امشب با هواپیمای اختصاصی به جده برمی‌گردد منصوریان: به ساکت تبریک می‌گویم؛ لعنت به بی‌سوادی و قوانین فیفا!/ سیستم دیکتاتوری است، دستور محرومیت از بالا صادر می‌شود شکست یک گله استقلال مقابل صنعت نفت آبادان ترکیب استقلال برای بازی با نفت آبادان اعلام شد ملی‌پوش عراقی ده روز دیگر به سرخپوشان ملحق می‌شود پرسپولیس ۲ – فولاد خوزستان صفر/قهرمان ليگ شانزدهم با برد آغاز كرد ۱۰ رویارویی پرسپولیسی‌ها و فولادی‌ها در هتل المپیک/برخورد گرم برانکو و پورموسوی محرومان رفتند،جباری با استقلال به آبادان نرفت برانکو: مقابل فولاد ۲۰ دقیقه از منشا استفاده می‌کنیم/ طارمی اگر بدون اجازه می‌رفت، جریمه می‌شد
منصوریان: به ساکت تبریک می‌گویم؛ لعنت به بی‌سوادی و قوانین فیفا!/ سیستم دیکتاتوری است، دستور محرومیت از بالا صادر می‌شود توفیقی: کمیته انضباطی استقلال را زیاد نقره‌داغ کرده است/ به پشتوانه هواداران میلیونی احقاق حق می‌کنیم پرسپولیس جام قهرمانی سوپر جام را بالای سر برد تحليل روز | پرسپولیس، شانس اول قهرمانیبیرانوند: دوست نداشتم جلوی پرسپولیس بازی کنمسوال روز | انصاری در مورد تمدید قراردادش چه گفت؟اینستاگرافی/سلفی جالب هافبک جوان پرسپوليس+عکساینستاگرافی|رامین رضاییان،اردوی تیم ملیاینستاگرافی/ حرف دل قرمزها بعد از نايب قهرمانی+ عکسامیری:افتخار می‌کنم برانکو فوتبالم را قبول داردواکنشی تند به اعلام دلیل فوت اولادی/ مگر مهرداد قتل کرده بود؟!پیروانی: به جای دخالت در امور تیم ملی به فکر دبیرکلی در مجمع بعدی باشید!قلعه‌نویی: بازیکنانم نشان دادند معرفت در فوتبال هستمنصوریان: هواداران مزد حمایت خود را گرفتندپیوس: بازیکنان حرف‌های برانکو را خوب گوش کنند، می‌بریمرقیب پرسپولیس به دنبال تجدید قوا/ الاهلی ۴ بازیکنش را در لیست مازاد قرار دادبا اعلام افتخاری؛ قرارداد انصاری با استقلال تمدید شدمنصوریان: صبر و حمایت هواداران بزرگترین رمز پیروزی استقلال استبرانکو در پشت صحنه دورهمی مهران مدیری+عکسمصاحبه امید ابراهیمی بعد از تمدید قرارداد | ماندم تا بدهی ام به هواداران را بدهم