طاهری: امروز زمان همدلی و یکرنگ شدن است/ توهین به هر کسی توهین به خودمان است

۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۲۲:۴۷ 0 اخبار فوتبالپرسپولیس
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: در جریان تلاش برای حل انبوه مشکلات پرسپولیس، مهمترین کار در دو سال گذشته خانواده شدن پرسپولیس و اتحادی بود که قهرمانی و شادی را به ارمغان آورد.

3090:

علی اکبر طاهری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: قبل ازهر چیز باید شکرگزار خداوند باشیم که به ما امکان انجام یک کار خوب و گروهی داد. با هم بودن و برای هم کار کردن توفیقی بود که با دستیابی به آن توانستیم در مسیر پیشرفت وموفقیت گام برداریم و از او می خواهیم که امکان ادامه این روند را به ما بدهد.

وی ادامه داد : وقتی به پرسپولیس آمدیم به جهت مسایل گوناگون چون؛ سخت افزارها ،محل تمرین ، تجهیزات ، مسایل حقوقی ، شکایت ها ، مسائل ومنابع مالی و حتی رفت وآمد تیم مشکلات زیادی داشتیم.دشواری ها واقعا بسیار بود که فقط اشاره به آن ها فهرستی بلند بالا می شود که از حوصله خارج است. کارها را مرحله به مرحله پیش بردیم. از تامین منابع مالی تا کارهای سخت افزاری انجام و نظم اداری و مالی برقرار شد تا امکان اداره پرسپولیس فراهم بشود . تجهیزات موردنیاز از داخل و خارج کشورتامین شد ، اما ورای همه این موارد مهم ترین عامل موفقیت ما یکدلی و نگاه تیمی به کار چه در بخش باشگاه و چه درمجموعه تیم بود. با این اوصاف نباید اجازه بدهیم آن چه با این دشواری به دست آمد، به راحتی از دست برود. تمام ارکان از مدیرعامل و تشکیلات باشگاه گرفته تا خود تیم که ارکان خاص خودش چون مربیان ، بازیکنان ،گروه پزشکی و تدارکات را دارد در اثر نگاه تیمی وخانوادگی و همبستگی که به وجود آمد یک کار مثال زدنی و ماندگار و یک رکورد جدید را برای فوتبال ایران ثبت کردند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: یکی از بخش هایی که اثر بسیار بالایی از خود نشان داد و به عنوان مهمترین بخش، نقش آفرینی کرد ، هواداران بودند و البته این جدای از بخش حمایتی مثل وزارت ورزش و جوانان و شخص آقای وزیر یا سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال است که برای برگزاری هر چه بهتر بازی‌ها تلاش کردند. هواداران پرسپولیس عهده دار نقش کلیدی بودند و بی تردید اگر این پشتیبانی‌ها و باهم بودن‌ها نبود یا هر یک از بخش‌ها خللی در کارش ایجاد می‌شد و به نتیجه لازم نمی‌رسیدیم . اهمیت زیادی داشت که تمام این ارکان و بخش‌ها به خوبی با یکدیگر هماهنگ شوند تا نتیجه اش قهرمانی و شادی همه اعضای این خانواده باشد .پرسپولیس در سایه همین رویکرد توانست لیگ برتر را به سطح بالاتری رسانده و استاندارهای جدید در تمام ابعاد برای آن تعریف کند .حال اهمیت دارد که این شرایط پایدار بماند و به این منظور باید تمام اعضای این خانواده تلاش کنند و هر یک از بخش ها نمی تواند به تنهایی کار را پیش ببرد.

طاهری تصریح کرد: درمسیری که طی شد و پیش رو داریم باید به مسائل اقتصادی نیزتوجه خاصی داشته باشیم. ما از طریق همکار تجاری که انتخاب وفرمول جدیدی که به فوتبال ارائه کردیم مراودات با همراه اول ، موسسه اعتباری کوثر و اخیراً بیمه ایران داشتیم. البته طبیعی است که انتظارات ما از این همکاری تجاری، بیشتربود و آنچه مد نظر بود به طور کامل برآورده نشده است. قطعا هم دست از تلاش بیشتر برنمی‌داریم ولی موفقیت ممکن نیست مگر اینکه انسجام و پیوستگی تمام خانواده پرسپولیس حفظ شود و تحت تاثیر احساسات یا تلاش‌های دیگران به هیچ‌وجه کمرنگ نگردد. این برهمه ما تکلیف است که به خاطر نام بزرگ پرسپولیس و جایگاهی که این نام در میان آحاد جامعه دارد ، نباید بخشی را بر دیگری ارجحیت بدهیم .این قدرت و بزرگی و اقتدار از با هم بودن می‌آید و طبیعی است که بعضی تلاش کنند با شکستن و از بین بردن آن سد راه ما شوند. دراین مجموعه، همه به یک میزان محترم هستند و دیگران زمانی به پرسپولیس و هر یک از ما احترام می‌گذارند که با هم در اوج باشیم. به این ترتیب هوادار همان قدر محترم است که بازیکن احترام دارد. بازیکن هم به قدری محترم می‌شود که کادر فنی یا سایر بخش ها احترام داشته باشند. حرمت هر یک از ما از احترام عضو دیگر خانواده جدا نیست و همه اینها در کنار هم حرمت پرسپولیس را می سازد .هیچ کس نباید طرف یا بخشی را خارج از این دامنه بداند و با رفتار یا گفتار خود به آن خدشه وارد سازد چرا که توهین به هر یک از ما توهین به خود ماخواهد بود.

وی اضافه می کند: به همه اعضای خانواده پرسپولیس از هواداران تا باشگاه و بازیکنان توجه می‌دهم که ما روزهای بسیار سختی را پیش رو داریم هنوزکاری دشوار در آسیا باقی مانده است و در لیگ برتر نیز قهرمان ماندن به مراتب دشوارتر از قهرمان شدن است. بی شک هستند دیگرانی که امیدوارند پرسپولیس با برهم خوردن همبستگی داخلی، متوقف شود. بعضی نیز به این منظور تلاش می‌کنند و ممکن است به تحریک و تهییج هریک از ما دست بزنند پس درهربخشی حضور داریم موظف هستیم هوشیار عمل کرده و کاری نکنیم رقبا و یا مخالفان پرسپولیس امیدوار و دل شاد بشوند.

طاهری اظهار داشت: شاید زمانی به خاطر غلبه احساسات جریانی پیش بیاید ولی باید بتوانیم بخاطر پرسپولیس آن را کنترل کنیم نباید مرتکب حرکتی اشتباه بشویم که سر سلسله اتفاقات ناگوار باشد. بر مسولین هر یک از بخش‌ها است که جریان‌ها را کنترل کنند و خود وارد جریان ها و موج ها نشوند که به راه می‌افتد. کسی نباید به خود اجازه بدهد به طرف دیگر توهین کند ما در 2 سال گذشته به شدت دنبال این بودیم که همبستگی خانوادگی بوجود آید. درهر خانواده‌ای هم مشکل پیش خواهد آمد اما در وهله اول نباید اجازه داد دیگران متوجه آن شوند اما اگر هم فهمیدند در مرحله بعدی نباید اجازه سو استفاده داد چون همواره افرادی به دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلود خواهند بود. آن ها سنگ خود به سینه می‌زنند و از تفرقه میان ما به دنبال منافع شخصی هستند. بنا بر این به خاطر عظمت پرسپولیس لازم است صبر و تحمل خود را زیاد کنیم و اگر نگاهمان غیر از این باشد که یک خانواده هستیم به کل مجموعه و خود لطمه زده ایم.

طاهری گفت : اکنون زمانی است که باید از حلاوت کار بزرگ خودمان لذت ببریم و برای رسیدن به موفقیت های بیشتر تلاش کنیم نباید با حاشیه ها کام خود را تلخ کرده و جلو پیشرفت را بگیریم حاشیه هایی که از مراسم اهدای جام تا همین لحظه دامن پرسپولیس گرفته درشان ومقام پرسپولیس نیست. لازم است، این شرایط را درهر جایگاهی که هستیم متوقف کنیم. اعضای تیم و هواداران نیز باید حرمت یکدیگر را حفظ کنند. کم توجهی به این موارد به معضلات بیشتر و دور شدن پرسپولیس از اهداف اصلی منجرخواهد شد. من باور دارم خانواده پرسپولیس بار دیگر اتحاد خود را به رخ خواهد کشید و رقیبان ومخالفانش از بروز ضعف وسستی درآن ناامید می شوند. آخرین بازی لیگ برتر و مصاف با الوحده صحنه‌هایی برای نمایش بزرگی پرسپولیس خواهد بود. بازی این هفته در مشهد یک فرصت دوباره است تا بازی با الوحده را با ورزشگاهی مملو از جمعیت و تلاش برای برپایی جشن دیگر و این بار در آسیا پشت سر بگذاریم ولی برای این منظور ابتدا باید متحد شویم و برای یکدیگر بجنگیم.

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=57292

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

سلطانی‌فر :هیأت مدیره پرسپولیس امروز معرفی می‌شود/ بهانه‌های عربستان برای عدم حضور در ایران واهی است/ در دولت بعد بودم جوانگرایی می‌کنم زرگر و کاظمی برای سرخپوشان و آبی پوشان سوت می‌زنند رسن: لیگ ایران و پرسپولیس پشتوانه واقعی برای بازیکنان خواهان حضور در اروپا است اعلام برنامه سرخپوشان برای سفر به تبریز استقلالی‌ها امروز هم پشت درهای بسته تمرین می‌کنند سرمربی تیم تراکتورسازی از امروز در تمرینات تیمش حاضر خواهد شد. خلیل‌زاده: الاهلی را شکست دهیم شانس اول قهرمانی آسیا هستیم/‌ آنها بیشتر بازیکن بگیرند پرسپولیس منسجم‌تر می‌شود تمرینات پرسپولیس تا بازی با تراکتورسازی پشت درهای بسته مراسم برترین‌های فوتبال ایران برگزار شد تمرینات تراکتورسازی برای بازی با پرسپولیس در غیاب گل‌محمدی‌ آغاز شد رقیب پرسپولیس امشب با هواپیمای اختصاصی به جده برمی‌گردد منصوریان: به ساکت تبریک می‌گویم؛ لعنت به بی‌سوادی و قوانین فیفا!/ سیستم دیکتاتوری است، دستور محرومیت از بالا صادر می‌شود شکست یک گله استقلال مقابل صنعت نفت آبادان ترکیب استقلال برای بازی با نفت آبادان اعلام شد ملی‌پوش عراقی ده روز دیگر به سرخپوشان ملحق می‌شود پرسپولیس ۲ – فولاد خوزستان صفر/قهرمان ليگ شانزدهم با برد آغاز كرد ۱۰ رویارویی پرسپولیسی‌ها و فولادی‌ها در هتل المپیک/برخورد گرم برانکو و پورموسوی محرومان رفتند،جباری با استقلال به آبادان نرفت برانکو: مقابل فولاد ۲۰ دقیقه از منشا استفاده می‌کنیم/ طارمی اگر بدون اجازه می‌رفت، جریمه می‌شد
منصوریان: به ساکت تبریک می‌گویم؛ لعنت به بی‌سوادی و قوانین فیفا!/ سیستم دیکتاتوری است، دستور محرومیت از بالا صادر می‌شود توفیقی: کمیته انضباطی استقلال را زیاد نقره‌داغ کرده است/ به پشتوانه هواداران میلیونی احقاق حق می‌کنیم پرسپولیس جام قهرمانی سوپر جام را بالای سر برد تحليل روز | پرسپولیس، شانس اول قهرمانیبیرانوند: دوست نداشتم جلوی پرسپولیس بازی کنمسوال روز | انصاری در مورد تمدید قراردادش چه گفت؟اینستاگرافی/سلفی جالب هافبک جوان پرسپوليس+عکساینستاگرافی|رامین رضاییان،اردوی تیم ملیاینستاگرافی/ حرف دل قرمزها بعد از نايب قهرمانی+ عکسامیری:افتخار می‌کنم برانکو فوتبالم را قبول داردواکنشی تند به اعلام دلیل فوت اولادی/ مگر مهرداد قتل کرده بود؟!پیروانی: به جای دخالت در امور تیم ملی به فکر دبیرکلی در مجمع بعدی باشید!قلعه‌نویی: بازیکنانم نشان دادند معرفت در فوتبال هستمنصوریان: هواداران مزد حمایت خود را گرفتندپیوس: بازیکنان حرف‌های برانکو را خوب گوش کنند، می‌بریمرقیب پرسپولیس به دنبال تجدید قوا/ الاهلی ۴ بازیکنش را در لیست مازاد قرار دادبا اعلام افتخاری؛ قرارداد انصاری با استقلال تمدید شدمنصوریان: صبر و حمایت هواداران بزرگترین رمز پیروزی استقلال استبرانکو در پشت صحنه دورهمی مهران مدیری+عکسمصاحبه امید ابراهیمی بعد از تمدید قرارداد | ماندم تا بدهی ام به هواداران را بدهم