پرسپولیس 1 - صنعت نفت آبادان صفرپرسپولیس با شکست صنعت نفت با اقتدار در صدر جدول ایستاد

۱۳۹۵/۰۸/۰۷ ۱۹:۵۹ 0 اخبار فوتبالپرسپولیس
دیدار تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان از هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

3090:
دیدار رفت تیم های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان از ساعت 16:40 امروز جمعه هفتم آباه ماه 1395 با قضاوت علیرضا فغانی در ورزشگاه آزادی آغاز شد.

این دیدار در پایان با تک گل مهدی طارمی که روی ارسال زیبای رامین رضائیان به ثمر رسید، خاتمه یافت.

تیم پرسپولیس سراپا قرمز، تیم صنعت نفت با لباس زرد رنگ و تیم داوری با لباس‌های آبی در زمین حاضر شدند.

بازی پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و گرفتن عکس های یادگاری آغاز شد.

تیم پرسپولیس در ضلع شمالی زمین و تیم صنعت نفت در ضلع جنوبی زمین مستقر شدند.

صنعت نفت آغازگر نیمه اول بازی بود.

در دقیقه یک، پرسپولیس حمله‌ای را روی دروازه میهمان تدارک دید که در جریان آن به یک ضربه کرنر از جناح چپ رسید. ارسال مسلمان توسط مدافعان حریف دفع شد و سرخپوشان چند بار متوالی آهنگ دروازه حریف کردند.

در دقیقه 3 تیم صنعت نفت نیز از جناح چپ به یک کرنر رسید که توپ ارسالی توسط مدافعان پرسپولیس دفع شد.

بازی پس از حملات دقایق ابتدایی، تا دقیقه 10 متعادل پیش رفت.  

در دقیقه 13 پشت محوطه جریمه تیم میهمان، توپ به دست بازیکن زردپوش برخورد کرد و سرخپوشان صاحب یک ضربه کاشه شدند. ارسال ضربه می رفت تا با برگردان مهاجم پرسپولیس همراه شود که توپ مهار شد.

در دقیقه 19 حرکت زیبای محسن مسلمان از میانه زمین، توپ خوبی را برای مهدی طارمی به همراه داشت که ضربه طارمی توسط گلر حریف مهار و در برگشت شوت علیپور از روی دروازه صنعت نفت به بیرون رفت.

در دقیقه 21 پرسپولیس بار دیگر تا آستانه باز کردن دروازه تیم حریف پیش رفت اما در آخرین لحظه گلر صنعت نفت توپ را مهار کرد.

در دقیقه 23 زردپوشان از جناح راست صاحب یک ضربه ایستگاهی و یک پرتاب اوت دستی متوالی شدند که در هر دو مرحله توپ دفع شد.

در دقیقه 24 یاد و خاطر هادی نوروزی از سوی هواداران گرامی داشته شد و هواداران دو تیم همدیگر را تشویق کردند.

سرخپوشان بار دیگر ارسالی را از جناح چپ روی دروازه زردپوشان داشتند که توپ پس از برخورد به سر طارمی از بالای دروازه گذشت.

همکاری سرخپوشان در دقیقه 29 توپی را برای مسلمان پشت محوطه جریمه زردپوشان ساخته و پرداخته کرد که ضربه زمینی و کم دقت وی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 31 کار خوب طارمی، موقعیت مناسبی را برای علیپور بوجود آورد که ضربه او به تور کنار دروازه برخورد کرد.

در دقیقه 34 بازیکن زردپوش روی مسلمان خطای عمد انجام داد و درگیری جزیی پیش آمد اما در ادامه، بازی به جریان افتاد.

در دقیقه 35 شوت محکم کامیابی نیا به تیرک دروازه صنعت نفت برخورد کرد.

در دقیقه 36 وحید امیری جای خودش را به امید عالیشاه داد.

شوت بازیکن صنعت نفت با اختلاف بسیار زیاد از بالای دروازه رادوشوویچ گذشت.

در دقیقه 38 شوت احمدزاده از بالای دروازه صنعت نفت به بیرون رفت.

زردپوشان در این دقایق در لاک دفاعی فرو رفته و سعی دارند بازی را در میانه زمین کنترل کنند.

داور برای نیمه اول دو دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت.

در آخرین دقیقه نیمه اول، شوت طارمی از کنار تیرک دروازه صنعت نفت به بیرون رفت.

این دیدار در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در نیمه دوم، پرسپولیس آغازگر بازی بود و در ضلع جنوبی زمین قرار گرفت.

پرسپولیس همچنان هجومی و صعت نفت در لاک دفاعی و نیم نگاهی به ضد حملات داشت.

در دقیقه 50 ارسال از جناح راست با ضربه سر بی دقت طارمی همراه شد که همگان تصور بر گل شدن توپ را داشتند که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

در یک رفت و برگشت توپ خوبی برای طارمی در محوطه جریمه حریف تدارک دیده شد که باز هم ضربه بی دقت او این موقعیت را از سرخپوشان گرفت.

در دقیقه 52 ارسال از چپ روی سر طارمی فرود آمد که توپ با ضربه سر او از بالای دروازه گذشت.

در دقیقه 54 دروازه زردپوشان در چند مرحله به شدت تهدید شد اما توپ وارد دروازه نشد.

در دقیقه 58 بار دیگر ضربه زمینی طارمی از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 61 مدافع زردپوش روی بازیکن پرسپولیس خطا کرد و یک ضربه کاشته برای سرخپوشان مهیا شد. ارسال مسلمان روی سر حسینی فرود آمد و ضربه سر او در دستان گلر صنعت نفت قرار گرفت.

در دقیقه 64 با افزایش حملات پرسپولیس، یک ضربه ایستگاهی دیگر از پشت محوطه جریمه در سمت چپ برای سرخپوشان بدست آمد. ارسال مسلمان با ضربه مشت گلر حریف دفع شد.

در دقیقه 65 زردپوشان دست به ضدحمله زدند و روی اشتباه و خروج رادوشوویچ توپ از کنار دروازه او گذشت. 

ضد حملات زردپوشان بسیار خطرناک شکل می گیرد و از آنها هوشیارتر خط دفاعی قرمزپوشان است که به خوبی توپ های آنها را مهار می کنند.

در دقیقه 69 پرسپولیس از جناح راست یک ضربه کرنر گرفت. ارسال توپ بار دیگر دفع شد.

در دقیقه 73 بار دیگر یک ضربه کرنر از سمت راست برای سرخپوشان به دست آمد. ارسال کرنر با خطا روی دروازه بان بازی را متوقف کرد.

در دقیقه 75 کرنر، بار دیگر از جناح راست و توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه زردپوشان گذشت.

در دقیقه 78 سانتر از جناح راست و در ادامه از جناح چپ بار دیگر دروازه زردپوشان را تهدید کرد و بازیکنان زردپوش با تاخیر در بازی، قصد وقت کشی داشتند.

در دقیقه 79 علی علیپور جای خودش را به رامین رضائیان داد.

در دقیقه 82 تیم میهمان دومین تعویض خود را انجام داد.

در دقیقه 84 ارسال از جناح چپ موقعیت بسیار خوبی را برای سرخپوشان خلق کرد که به یک کرنر تبدیل شد و در ادامه ضربه کرنر به ضربه دروازه تبدیل گردید.

در دقیقه 86 ارسال زیبای رامین رضائیان از سمت راست با ضربه دیدنی طارمی به گل اول پرسپولیس تبدیل شد.

در دقیقه 89 محسن مسلمان جای خودش را به احمد نورالهی داد.

داور برای نیمه دوم سه دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت.

در وقت های اضافه تیم صنعت نفت به یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه سرخپوشان رسید که شوت محکم بازیکن زردپوش توپ را با اختلاف از روی دروازه به بیرون فرستاد.

این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

 

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=54812

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

قرارداد نعمتی، خلیل‌زاده و مصلح ثبت شد تست پزشکی سرخپوشان انجام شد اطلاعيه باشگاه پرسپوليس:هواداران اطمینان داشته باشند,عواید مشارکت پرسپولیسی‌ها در ۳۰۹۰، تنها در اختیار پرسپولیس است با اعلام افتخاری؛قرارداد ابراهیمی با استقلال تمدید شد شجاعیان:از بچگی استقلال را دوست داشتم افتخاری: شجاعیان خودش علاقمند بود به استقلال بیاید داریوش شجاعیان قرار داد ۳ساله خود با باشگاه استقلال را امضا کرد. علی اکبر طاهری با ارسال نامه ای به رئیس فدراسیون، صعود تیم ملی فوتبال ایران به مسابقات جام جهانی روسیه را تبریک گفت. نمایندگان ‏AFC‏، تیرماه از ۶ باشگاه لیگ برتری بازدید می‌کنند با اعلام افتخاری؛ قرارداد حسینی ۲ سال تمدید شد داورزنی اعلام کرد؛ هیچ مذاکره ای برای انتخاب اعضای هیات مدیره استقلال نداشتم با اعلام افتخاری؛ قرارداد انصاری با استقلال تمدید شد یحیی گل محمدی : من افتخار می کنم در تبریز و تیم تراکتورسازی هستم ۳۰ خرداد؛ آغاز فصل جدید تمرینات پرسپولیس خبرهاى خوش افتخارى براى هواداران استقلال چشمی قرارداد خود را با استقلال ۲ ساله تمدید کرد شیوه جدید برگزاری جام حذفی؛ احتمال رویایی استقلال و پرسپولیس در شهریور پرسپولیس – نفت تهران ؛ ۳۰ تیرماه برگزار می‌شود ۱۲ اردیبهشت فینال جام حذفی برگزار می شودفتاحی: هفدهمین دوره لیگ برتر ۵ مرداد آغاز می شود/ برگزاری جلسه با سرمربی و مدیر پرسپولیس منصوریان: آماده مذاکره برای جذب شجاعیان هستیم/ در انتظار حضور منتظری در باشگاهیم
یحیی گل محمدی : من افتخار می کنم در تبریز و تیم تراکتورسازی هستم پروین: آمدم حال طاهری را خوب کنم، حال خودم بد شد سخنی با هواداران استقلال،از زبان مدیرعامل باشگاه ویژه | عذرخواهی سردار آزمون از پرسپولیسی‌هاواکنش‌رحمتی پس از سوپر واکنش + گزارش‌تصویریتحلیل روز | پرسپولیس چگونه صدرنشین شد؟سوال روز | مقصد بعدی دژاگه چه تیمی است؟تراژدی روز/ هانی نوروزی و تنها قدم زدن در آزادینقل و انتقالات | آخرین وضعیت شهباززادهقاب روز | هانی نوروزی کاپیتان جدید سرخ‌هابرانکو پاسخ نگرانی هواداران را داد / اجازه خروج ستاره‌ها داده می‌شود؟اینستاگرافی | آرش افشین،کاوه رضاییاينستاگرافى/محسن مسلمان،سفر با كاپيتانویژه | خبر خوب برای پرسپولیسی‌ها چیست؟اینستاگرافی|رامین رضاییان،در کنار داداش مرتضیتصیمیم نهایی ماندن بنسون در آخرین لحظاتگل محمدی: در بازی با استقلال سه بازیکن مصدوم داریمکردنوری:موافق خصوصی سازی هستمتمرین چهارشنبه پرسپولیس با حضور هواداران برگزار می‌شودعكس نوستالژيك | لحظه عقد قرارداد نوروزی با پرسپوليس