پرسپولیس 1 - صنعت نفت آبادان صفرپرسپولیس با شکست صنعت نفت با اقتدار در صدر جدول ایستاد

۱۳۹۵/۰۸/۰۷ ۱۹:۵۹ 0 اخبار فوتبالپرسپولیس
دیدار تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان از هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

3090:
دیدار رفت تیم های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان از ساعت 16:40 امروز جمعه هفتم آباه ماه 1395 با قضاوت علیرضا فغانی در ورزشگاه آزادی آغاز شد.

این دیدار در پایان با تک گل مهدی طارمی که روی ارسال زیبای رامین رضائیان به ثمر رسید، خاتمه یافت.

تیم پرسپولیس سراپا قرمز، تیم صنعت نفت با لباس زرد رنگ و تیم داوری با لباس‌های آبی در زمین حاضر شدند.

بازی پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و گرفتن عکس های یادگاری آغاز شد.

تیم پرسپولیس در ضلع شمالی زمین و تیم صنعت نفت در ضلع جنوبی زمین مستقر شدند.

صنعت نفت آغازگر نیمه اول بازی بود.

در دقیقه یک، پرسپولیس حمله‌ای را روی دروازه میهمان تدارک دید که در جریان آن به یک ضربه کرنر از جناح چپ رسید. ارسال مسلمان توسط مدافعان حریف دفع شد و سرخپوشان چند بار متوالی آهنگ دروازه حریف کردند.

در دقیقه 3 تیم صنعت نفت نیز از جناح چپ به یک کرنر رسید که توپ ارسالی توسط مدافعان پرسپولیس دفع شد.

بازی پس از حملات دقایق ابتدایی، تا دقیقه 10 متعادل پیش رفت.  

در دقیقه 13 پشت محوطه جریمه تیم میهمان، توپ به دست بازیکن زردپوش برخورد کرد و سرخپوشان صاحب یک ضربه کاشه شدند. ارسال ضربه می رفت تا با برگردان مهاجم پرسپولیس همراه شود که توپ مهار شد.

در دقیقه 19 حرکت زیبای محسن مسلمان از میانه زمین، توپ خوبی را برای مهدی طارمی به همراه داشت که ضربه طارمی توسط گلر حریف مهار و در برگشت شوت علیپور از روی دروازه صنعت نفت به بیرون رفت.

در دقیقه 21 پرسپولیس بار دیگر تا آستانه باز کردن دروازه تیم حریف پیش رفت اما در آخرین لحظه گلر صنعت نفت توپ را مهار کرد.

در دقیقه 23 زردپوشان از جناح راست صاحب یک ضربه ایستگاهی و یک پرتاب اوت دستی متوالی شدند که در هر دو مرحله توپ دفع شد.

در دقیقه 24 یاد و خاطر هادی نوروزی از سوی هواداران گرامی داشته شد و هواداران دو تیم همدیگر را تشویق کردند.

سرخپوشان بار دیگر ارسالی را از جناح چپ روی دروازه زردپوشان داشتند که توپ پس از برخورد به سر طارمی از بالای دروازه گذشت.

همکاری سرخپوشان در دقیقه 29 توپی را برای مسلمان پشت محوطه جریمه زردپوشان ساخته و پرداخته کرد که ضربه زمینی و کم دقت وی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 31 کار خوب طارمی، موقعیت مناسبی را برای علیپور بوجود آورد که ضربه او به تور کنار دروازه برخورد کرد.

در دقیقه 34 بازیکن زردپوش روی مسلمان خطای عمد انجام داد و درگیری جزیی پیش آمد اما در ادامه، بازی به جریان افتاد.

در دقیقه 35 شوت محکم کامیابی نیا به تیرک دروازه صنعت نفت برخورد کرد.

در دقیقه 36 وحید امیری جای خودش را به امید عالیشاه داد.

شوت بازیکن صنعت نفت با اختلاف بسیار زیاد از بالای دروازه رادوشوویچ گذشت.

در دقیقه 38 شوت احمدزاده از بالای دروازه صنعت نفت به بیرون رفت.

زردپوشان در این دقایق در لاک دفاعی فرو رفته و سعی دارند بازی را در میانه زمین کنترل کنند.

داور برای نیمه اول دو دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت.

در آخرین دقیقه نیمه اول، شوت طارمی از کنار تیرک دروازه صنعت نفت به بیرون رفت.

این دیدار در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در نیمه دوم، پرسپولیس آغازگر بازی بود و در ضلع جنوبی زمین قرار گرفت.

پرسپولیس همچنان هجومی و صعت نفت در لاک دفاعی و نیم نگاهی به ضد حملات داشت.

در دقیقه 50 ارسال از جناح راست با ضربه سر بی دقت طارمی همراه شد که همگان تصور بر گل شدن توپ را داشتند که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

در یک رفت و برگشت توپ خوبی برای طارمی در محوطه جریمه حریف تدارک دیده شد که باز هم ضربه بی دقت او این موقعیت را از سرخپوشان گرفت.

در دقیقه 52 ارسال از چپ روی سر طارمی فرود آمد که توپ با ضربه سر او از بالای دروازه گذشت.

در دقیقه 54 دروازه زردپوشان در چند مرحله به شدت تهدید شد اما توپ وارد دروازه نشد.

در دقیقه 58 بار دیگر ضربه زمینی طارمی از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 61 مدافع زردپوش روی بازیکن پرسپولیس خطا کرد و یک ضربه کاشته برای سرخپوشان مهیا شد. ارسال مسلمان روی سر حسینی فرود آمد و ضربه سر او در دستان گلر صنعت نفت قرار گرفت.

در دقیقه 64 با افزایش حملات پرسپولیس، یک ضربه ایستگاهی دیگر از پشت محوطه جریمه در سمت چپ برای سرخپوشان بدست آمد. ارسال مسلمان با ضربه مشت گلر حریف دفع شد.

در دقیقه 65 زردپوشان دست به ضدحمله زدند و روی اشتباه و خروج رادوشوویچ توپ از کنار دروازه او گذشت. 

ضد حملات زردپوشان بسیار خطرناک شکل می گیرد و از آنها هوشیارتر خط دفاعی قرمزپوشان است که به خوبی توپ های آنها را مهار می کنند.

در دقیقه 69 پرسپولیس از جناح راست یک ضربه کرنر گرفت. ارسال توپ بار دیگر دفع شد.

در دقیقه 73 بار دیگر یک ضربه کرنر از سمت راست برای سرخپوشان به دست آمد. ارسال کرنر با خطا روی دروازه بان بازی را متوقف کرد.

در دقیقه 75 کرنر، بار دیگر از جناح راست و توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه زردپوشان گذشت.

در دقیقه 78 سانتر از جناح راست و در ادامه از جناح چپ بار دیگر دروازه زردپوشان را تهدید کرد و بازیکنان زردپوش با تاخیر در بازی، قصد وقت کشی داشتند.

در دقیقه 79 علی علیپور جای خودش را به رامین رضائیان داد.

در دقیقه 82 تیم میهمان دومین تعویض خود را انجام داد.

در دقیقه 84 ارسال از جناح چپ موقعیت بسیار خوبی را برای سرخپوشان خلق کرد که به یک کرنر تبدیل شد و در ادامه ضربه کرنر به ضربه دروازه تبدیل گردید.

در دقیقه 86 ارسال زیبای رامین رضائیان از سمت راست با ضربه دیدنی طارمی به گل اول پرسپولیس تبدیل شد.

در دقیقه 89 محسن مسلمان جای خودش را به احمد نورالهی داد.

داور برای نیمه دوم سه دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت.

در وقت های اضافه تیم صنعت نفت به یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه سرخپوشان رسید که شوت محکم بازیکن زردپوش توپ را با اختلاف از روی دروازه به بیرون فرستاد.

این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

 

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=54812

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

شاگردان قلعه‌نویی برای انتقام دیدار رفت به مصاف سپاهان می‌روند بررسی تمامی حالات صعود پرسپولیس به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا زمان نشست خبری سرمربیان در هفته بیست ونهم لیگ برتر برنامه و داوران هفته ۲۹ لیگ برتر فوتبال اعلام شد حریف پرسپولیس در صورت صعود در مرحله حذفی مشخص شد تساوی ارزشمند استقلال مقابل الاهلی/آبی‌پوشان در یک قدمی صعود غفوری: خوشحالیم شرمنده هواداران نشدیم و صعود کردیم/۸۵ درصد پول خود را گرفتیم قربانی: صعود استقلال از این مرحله مشخص نیست/ مهم نیست مرحله بعد به چه تیمی بخوریم ابراهیمی: شرایط آسیا برای تیم‌های ایرانی سخت است/ می‌جنگیم تا در لیگ دوم شویم حیدری: با تیم‌های عربستانی بازی نکنیم بهتر است/ شرمنده هواداران نشدیم ترکیب تیم فوتبال استقلال برای دیدار با الاهلی امارات اعلام شد. طارمی بهترین بازیکن دیدار قهرمانان لیگ ایران و عربستان برانکو: موقعیت‌های بسیار خوبی داشتیم اما با بدشانسی مواجه شدیم الهلال صفر – پرسپولیس صفر هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا؛ ترکیب پرسپولیس برابر الهلال حیدری: بازی فردا دستکمی از السد ندارد/ یک بر صفر هم پیروز شویم صعود می‌کنیم پیام تبریک رئیس فیفا به پرسپولیس/ اینفانتینو: این دستاورد عظیم را تبریک می‌گویم منصوریان: می‌خواهیم فردا جشن صعود بگیریم/مقابل الاهلی نگران دواخطاره‌ها نیستم استقلال ایران- الاهلی امارات؛ نبرد انتقامی و صدرنشینی شاگردان منصوریان در آسیا برانکو: انتظار دارم که با همه فشردگی‌های این گروه، تیمم به مرحله بعدی صعود کند
حریف پرسپولیس در صورت صعود در مرحله حذفی مشخص شد توضيح باشگاه استقلال در خصوص چپاراف برانکو: انتظار داریم ورزشگاه پر شود و به این شکل از هوادارانمان نیز قدردانی کنیم تصاویر اختصاصی از لحظه هجوم مردم به بیمارستان شهداعکس ویژه/ کارنامه آقای گل لیگ برتر در دوم ابتدایی!محرومیت اسکوچیچ، توبیخ جلالی و جریمه نقدی پرسپولیسرئال مادرید ۱۱۴ ساله شد+ عکس‌های اختصاصی از موزه مادریدویژه | تلنگر برانکو به طارمی برای آخرین دیدار لیگفعالیت‌های اقتصادی باشگاه از طریق سایت رسمی و سامانه ۳۰۹۰ انجام می‌شودمصاحبه اختصاصی | پدر جواد کاظمیان: حق مهرداد در فوتبال ایران خورده شداینستاگرافی/پیام تبریک پورعلی گنجی به مهاجم پرسپولیس+عکسآمار فصل پیش مدافع جدید پرسپولیس: ۸۰ درصد کلین شیت!قلعه نویی و بازیکنان تراکتورسازی در ختم بهزادیمحمدخانی: اینقدر رای دادم در شناسنامه ام دیگر جای مهر نیست/مردم به کسی رای بدهند که دردشان را بداندايوانكوويچ:به شما افتخار می‌کنم، روحیه تیمی و خواسته خودتان را تحمیل کردیدتسلیت کاپیتان پرسپولیس به جامعه فوتبالگزارش به هواداران / ستاره فصل تراکتور؛ آقای مهندس کارآگاه گجت!اینستاگرافی | روزبه چشمیدو رضائیان در تمرین پرسپولیس +عکسمسي گران‌ترين خودروي جهان را خريد