پرسپولیس در آستانه رکوردشکنی بزرگ

3090:

دعوای بزرگ دربی سال 73 و جشن پرسپولیسی‌ها بعد از پیروزی با گل بزیک در دربی سال 75، اهمیت و سختی سال‌های طولانی بدون برد آن‌ها در دربی را نشان می‌داد. پرسپولیس 10 بازی در لیگ قدس، لیگ تهران، لیگ آزادگان و سوپرجام تهران نتوانسته بود استقلال را شکست دهد.

پرسپولیسی‌ها در سال‌های خوب‌شان، دو بار تا آستانه شکستن این رکورد به نفع خودشان جلو رفتند اما هر بار روی عدد 9 متوقف شدند. بار اول، در دوران پروین سال‌ها با استقلال نباختند اما گل اکبرپور در اسفند سال 79، سرانجام استقلال را پیروز دربی کرد. بار دوم هم در سال‌های برگزاری لیگ برتر و مساوی‌های پیاپی، استقلال در شکست پرسپولیس ناکام بود و این روند هم با گل دقایق پایانی مجیدی در دربی 69 قطع شد.

پرسپولیسی‌ها دوباره، روند بازی‌های بدون شکست‌شان مقابل استقلال را به 9 رسانده‌اند و این بار 4 بازی از این 9 بازی را هم با برد تمام کرده‌اند. نباختن یک بازی دیگر، پرسپولیس را به رکورد 10 بازی بدون باخت استقلال می‌رساند. اگر این بار هم، آبی‌ها حریف‌شان را روی عدد 9 نگه ندارند.

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=54057

اعضای هیات مدیره جدید باشگاه استقلال معرفی شدند فریبا: استقلال یک جای خالی دارد یعقوب کریمی قرارداد خود با استقلال را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد. منصوریان: صبر و حمایت هواداران بزرگترین رمز پیروزی استقلال است «منشا» امشب وارد تهران می‌شود پژمان منتظری با عقد قراردادی دو ساله به استقلال تهران پیوست. قرارداد نعمتی، خلیل‌زاده و مصلح ثبت شد تست پزشکی سرخپوشان انجام شد اطلاعيه باشگاه پرسپوليس:هواداران اطمینان داشته باشند,عواید مشارکت پرسپولیسی‌ها در ۳۰۹۰، تنها در اختیار پرسپولیس است با اعلام افتخاری؛قرارداد ابراهیمی با استقلال تمدید شد شجاعیان:از بچگی استقلال را دوست داشتم افتخاری: شجاعیان خودش علاقمند بود به استقلال بیاید داریوش شجاعیان قرار داد ۳ساله خود با باشگاه استقلال را امضا کرد. علی اکبر طاهری با ارسال نامه ای به رئیس فدراسیون، صعود تیم ملی فوتبال ایران به مسابقات جام جهانی روسیه را تبریک گفت. نمایندگان ‏AFC‏، تیرماه از ۶ باشگاه لیگ برتری بازدید می‌کنند با اعلام افتخاری؛ قرارداد حسینی ۲ سال تمدید شد داورزنی اعلام کرد؛ هیچ مذاکره ای برای انتخاب اعضای هیات مدیره استقلال نداشتم با اعلام افتخاری؛ قرارداد انصاری با استقلال تمدید شد یحیی گل محمدی : من افتخار می کنم در تبریز و تیم تراکتورسازی هستم ۳۰ خرداد؛ آغاز فصل جدید تمرینات پرسپولیس
یحیی گل محمدی : من افتخار می کنم در تبریز و تیم تراکتورسازی هستم پروین: آمدم حال طاهری را خوب کنم، حال خودم بد شد سخنی با هواداران استقلال،از زبان مدیرعامل باشگاه تحلیل روز | پرسپولیس چگونه صدرنشین شد؟تراژدی روز/ هانی نوروزی و تنها قدم زدن در آزادیقاب روز | هانی نوروزی کاپیتان جدید سرخ‌هااینستاگرافی | آرش افشین،کاوه رضاییبرانکو پاسخ نگرانی هواداران را داد / اجازه خروج ستاره‌ها داده می‌شود؟اينستاگرافى/محسن مسلمان،سفر با كاپيتاننقل و انتقالات | آخرین وضعیت شهباززادهاینستاگرافی|رامین رضاییان،در کنار داداش مرتضیپرسپولیس با گل‌های علیپور و طارمی قهرمان لیگ شانزدهم شدویژه | خبر خوب برای پرسپولیسی‌ها چیست؟عكس نوستالژيك | لحظه عقد قرارداد نوروزی با پرسپوليسعکس روز | سندی که نشان می‌دهد یزدانی پرسپولیسی استخلعتبری باید از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کندخوردبین: طارمی تا انتهای فصل در پرسپولیس می‌ماندمیناوند: آقای مظلومی حقایق را وارونه جلوه ندهیدبرنامه سرخپوشان برای بازی با صباشوخی جالب طارمی با سوشا مکانی+عکس