پزشک تراکتورسازی خبر دادکرار را می‌رسانیم، بنگر مشکل خاصی ندارد/شاید شریفی بازی کند

پزشک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز آخرین وضعیت مصدومان تیمش را تشریح کرد.
3090:مجید صادقی پزشک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در خصوص آخرین وضعیت مصدومان تیمش مصاحبه کوتاهی انجام داد و شرایط بازیکنان را به این شکل خواند: 
**جاسم کرار
کرار در بازی با ماشین‌سازی دچار کشیدگی عضله شد که بعد از آن روی مصدومیت این بازیکن کار می‌کنیم تا برای بازی با پرسپولیس آماده بازی شود و هیچ مشکلی برای ادامه لیگ نداشته باشد. مصدومیت کرار پروسه‌ای دو سه هفته‌ای است و تلاش می‌کنیم تا او را به بازی با پرسپولیس برسانیم. در حال حاضر درد کشیدگی عضله‌اش کم شده و اگر همین روند ادامه داشته باشد، به هفته پنجم خواهد رسید.
**محسن بنگر
تحت درمان بود و دوران نقاهت را به خوبی طی کرد. در حال حاضر هیچ مشکلی ندارد. اگر داشته باشد هم، مشکلش حاد و خاص نیست.
**مهدی شریفی

شریفی یک مدت طولانی را برای بهبود مصدومیتش سپری کرده و به تمرینات گروهی اضافه شده است ولی کماکان تمرینات فیزیوتراپی خود را دنبال می‌کند تا به سطح ایده‌آلی برسد. روند درمانی شریفی به خوبی پیش می‌رود و اگر همینطور ادامه داشته باشد، شاید این بازیکن مقابل پرسپولیس بتواند چند دقیقه برای تراکتورسازی به میدان برود.

 

**هادی محمدی

گچ دست هادی محمدی باز شده ولی مصدومیتش به طور کامل رفع نشده است و مطمئنا رفته رفته به شرایط خوبی خواهد رسید.

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=51908

دربی سرخابی‌ها ۲۵ تیر در بیله‌فیلد یا دوسلدورف افتخاری: همه بازیکنان استقلال ستاره هستند/تداوم برنامه ریزى براى منابع درآمدى پایدار با کمک هیات مدیره اعضای هیات مدیره جدید باشگاه استقلال معرفی شدند فریبا: استقلال یک جای خالی دارد یعقوب کریمی قرارداد خود با استقلال را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد. منصوریان: صبر و حمایت هواداران بزرگترین رمز پیروزی استقلال است «منشا» امشب وارد تهران می‌شود پژمان منتظری با عقد قراردادی دو ساله به استقلال تهران پیوست. قرارداد نعمتی، خلیل‌زاده و مصلح ثبت شد تست پزشکی سرخپوشان انجام شد اطلاعيه باشگاه پرسپوليس:هواداران اطمینان داشته باشند,عواید مشارکت پرسپولیسی‌ها در ۳۰۹۰، تنها در اختیار پرسپولیس است با اعلام افتخاری؛قرارداد ابراهیمی با استقلال تمدید شد شجاعیان:از بچگی استقلال را دوست داشتم افتخاری: شجاعیان خودش علاقمند بود به استقلال بیاید داریوش شجاعیان قرار داد ۳ساله خود با باشگاه استقلال را امضا کرد. علی اکبر طاهری با ارسال نامه ای به رئیس فدراسیون، صعود تیم ملی فوتبال ایران به مسابقات جام جهانی روسیه را تبریک گفت. نمایندگان ‏AFC‏، تیرماه از ۶ باشگاه لیگ برتری بازدید می‌کنند با اعلام افتخاری؛ قرارداد حسینی ۲ سال تمدید شد داورزنی اعلام کرد؛ هیچ مذاکره ای برای انتخاب اعضای هیات مدیره استقلال نداشتم با اعلام افتخاری؛ قرارداد انصاری با استقلال تمدید شد
یحیی گل محمدی : من افتخار می کنم در تبریز و تیم تراکتورسازی هستم پروین: آمدم حال طاهری را خوب کنم، حال خودم بد شد سخنی با هواداران استقلال،از زبان مدیرعامل باشگاه برانکو پاسخ نگرانی هواداران را داد / اجازه خروج ستاره‌ها داده می‌شود؟ویژه | خبر خوب برای پرسپولیسی‌ها چیست؟عکس روز | سندی که نشان می‌دهد یزدانی پرسپولیسی استشوخی جالب طارمی با سوشا مکانی+عکسعكس نوستالژيك | لحظه عقد قرارداد نوروزی با پرسپوليسسوغاتی های هیجان انگیز یزدی ها برای کروش و همسرش در دل کویرتیموریان: سال ۹۴ سال خوبی برای من بودنورالهی، ربیع‌خواه و دو بازیکن پیکان تست دوپینگ دادنداوکراینی‌های پرسپولیس توافقی جدا شدندآسیب‌‌دیدگی نیمار اردوی سلسائو را شوکه کردبختیاری زاده:دفتر هواپیمایی هم برای ما مشکل ساز شدمنصوریان: مجبور بودیم تغییر سیستم بدهیم/ مراقبت از عبدالرحمن خیلی سخت استپرسپولیس به مصاف الاهلی عربستان می‌رودستاره یعنی سجاد شهباززادهرونمایی از شعار پرسپولیسی ها در بازی با نفت + عکسمغوم‌ترین هوادار پرسپولیس + عکساینستاگرافی/سلفی مسلمان با دوستان در متل قو+عکس