افشین

افشین می‌خواهد به ترکیب اصلی برسد + عکس

3090:

آرش افشین با حضور در استقلال در مسیر پیشرفت و دوری از روزهای سخت فوتبالی خود گام بر می دارد. افشین در تعطیلات لیگ یکی از آماده ترین بازیکنان تمرینات تیم منصوریان است و در بازی های دوستانه این تیم نیز در ترکیب ابتدایی منصوریان به میدان رفته است.
افشین که در سالهای گذشته از ستاره های فوتبال ایران بوده با شروع دوباره لیگ این شانس را دارد تا به ترکیب اصلی آبی ها بازگردد و باید دید که منصوریان به آرش جدید آبی ها در خط حمله اعتماد می کند یا خیر.

 

افشین بازیکن اصلی استقلال می شود؟
مهاجم جنوبی آبی ها در تمرینات و بازی های دوستانه استقلال از آمادگی بالایی برخوردار است.
منصوریان در دو دیدار آخر لیگ و بازی های تدارکاتی از سیستم با دو مهاجم مرکزی استفاده کرده و آرش این شانس را دارد تا در کنار کاوه رضایی دوست صمیمی خود تبدیل به انتخاب اول منصوریان شود. سرمربی آبی ها با استفاده از این زوج می تواند با تکیه بر تکنیک و سرعت این بازیکنان در خط حمله استقلال شکل جدیدی از فوتبال را با استفاده از توانایی های این دو بازیکن به نمایش بگذارد; شکلی از فوتبال که قطعا هواداران استقلال نیز آن را بیشتر از فوتبال کنونی استقلال دوست خواهند داشت.

افشین

 

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=52957

استقلال، آماده برای مصاف با تراکتورسازی حمایت هواداران از پرسپولیس فقط با سامانه ۳۰۹۰ پرسپولیس با ۱۹ بازیکن عازم مشهد می‌شود توضیحات کادر پزشکی پرسپولیس درباره مصدومان سرخپوش زمان نشست خبری مهاجری و برانکو مشخص شد کرار: تراکتور انگیزه زیادی برای پیروزی در دیدار روز جمعه دارد باجه شعبه بیمه رازی و موسسه کوثر در کانون هواداران افتتاح شد بنیادی‌فر داور پرسپولیس شد حیدری داور استقلال تراكتور صبا ۰ – استقلال ۲؛پیروزی در روز اخراجی ها تراکتورسازان با پیراهن های مشکی مقابل تیم پدیده بازی می کند دختر ۱۰ ساله پرسپولیسی میهمان ویژه اردوی سرخپوشان برگزاری آخرین تمرین پیش از دیدار برابر ماشین‌سازی در ورزشگاه آزادی سیدعلی برای استقلال ، فغانی برای پرسپولیس و محمدحسین زاهدی فر براي تراكتور قضاوت می‌کنند فیفا ۱۱ آذرماه سالروز تولد علیرضا منصوریان را با انتشار پیامی تبریک گفت. نشست صميمانه معاون فرهنگي شهردار تهران و رئيس سازمان خدمات اجتماعي با اعضای كانون هواداران پرسپوليس برانکو: طبیعی است که پرسپولیس دوست دارد همیشه ببرد اما رقبا هم دخیل هستند و نمی‌شود فقط ما برنده باشیم تسلیت باشگاه تراکتورسازی به بازماندگان حادثه قطار تبریز-مشهد قلعه‌نویی: هواداران علیه مسئولان شعار ندهند منصوریان: به نمایندگی از باشگاه، از هواداران عذرخواهی می کنم تراکتورسازان به صدر جدول رده‌بندی بازگشتند