برانکو جدیت

تکذیب یک شایعه؛ عصبانیت برانکو از طرح یک سوال

۱۳۹۵/۰۶/۱۴ ۱۰:۵۱ 0 اخبار فوتبالپرسپولیس

3090: برانکو پس از پایان تمرین دیروز تیمش پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد که طرح یک سوال، سرمربی پرسپولیس را عصبانی کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه یکی از رسانه‌ها هر روز از اختلاف او و علی‌اکبر طاهری مطالبی را مطرح می‌کند، گفت: غیر از این است که شما هر روز در باشگاه هستید؟ آیا مشکلی بین من و طاهری دیدید؟ من شب گذشته منزل طاهری بودم. آیا مشکلی بین من و او وجود دارد؟

برانکو در واکنش به این پرسش که چرا بازیکنان پرسپولیس در تمرین قلم‌بند نمی‌بندند، گفت: وقتی شما در خیابان راه بروید، احتمال آسیب‌دیدگی وجود دارد. با توجه به اینکه بازی تراکتورسازی را در پیش داریم، به بازیکنان گفتیم که باید محکم باشند. آنها باید مانند فولاد به بار بیایند و «سوسول» نباشند!

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=53092

استقلال، آماده برای مصاف با تراکتورسازی حمایت هواداران از پرسپولیس فقط با سامانه ۳۰۹۰ پرسپولیس با ۱۹ بازیکن عازم مشهد می‌شود توضیحات کادر پزشکی پرسپولیس درباره مصدومان سرخپوش زمان نشست خبری مهاجری و برانکو مشخص شد کرار: تراکتور انگیزه زیادی برای پیروزی در دیدار روز جمعه دارد باجه شعبه بیمه رازی و موسسه کوثر در کانون هواداران افتتاح شد بنیادی‌فر داور پرسپولیس شد حیدری داور استقلال تراكتور صبا ۰ – استقلال ۲؛پیروزی در روز اخراجی ها تراکتورسازان با پیراهن های مشکی مقابل تیم پدیده بازی می کند دختر ۱۰ ساله پرسپولیسی میهمان ویژه اردوی سرخپوشان برگزاری آخرین تمرین پیش از دیدار برابر ماشین‌سازی در ورزشگاه آزادی سیدعلی برای استقلال ، فغانی برای پرسپولیس و محمدحسین زاهدی فر براي تراكتور قضاوت می‌کنند فیفا ۱۱ آذرماه سالروز تولد علیرضا منصوریان را با انتشار پیامی تبریک گفت. نشست صميمانه معاون فرهنگي شهردار تهران و رئيس سازمان خدمات اجتماعي با اعضای كانون هواداران پرسپوليس برانکو: طبیعی است که پرسپولیس دوست دارد همیشه ببرد اما رقبا هم دخیل هستند و نمی‌شود فقط ما برنده باشیم تسلیت باشگاه تراکتورسازی به بازماندگان حادثه قطار تبریز-مشهد قلعه‌نویی: هواداران علیه مسئولان شعار ندهند منصوریان: به نمایندگی از باشگاه، از هواداران عذرخواهی می کنم تراکتورسازان به صدر جدول رده‌بندی بازگشتند