ایوب ذوالفقاری

مگر در بازی با ماشین‌سازی اتفاقی افتاد؟ذوالفقاری: مشکل میزبانی از پرسپولیس نداریم

۱۳۹۵/۰۶/۰۳ ۱۰:۴۳ 0 اخبار فوتبالتراکتورسازی
سرپرست تیم تراکتورسازی تبریز اعلام کرد در زمین اختصاصی بدون مشکل از پرسپولیس پذیرایی خواهند کرد.

3090: ایوب ذوالفقاری درباره احتمال میزبانی تراکتورسازی از پرسپولیس در زمین اختصاصی بیان می کند: این بحث نباید ادامه دار باشد. ما از قبل تصور می کردیم که ورزشگاه یادگار به بازی با پرسپولیس نمی رسد و به همین خاطر محل تمرینات خود را نیز تغییر دادیم. زمین اختصاصی تراکتورسازی وجود دارد و در همین ورزشگاه میزبان پرسپولیس خواهیم بود.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شورای تامین با برگزاری مسابقه در زمین اختصاصی موافقت می کند، می‌گوید: چرا نباید موافقت کنند؟! مگر زمین ما چه مشکلی ندارد. ما خودمان باید شاکی باشیم که فقط 4، 5 هزار هوادار را می توانیم در ورزشگاه اسکان بدهیم و تعداد زیادی از هوادارانمان را از دست می دهیم. مگر در بازی با ماشین سازی مشکلی پیش آمد؟ در بازی با پرسپولیس هم اتفاقی نمی افتد. ما چاره ای نداریم و در زمین خودمان بازی را برگزار می کنیم.

 

ذوالفقاری صحبت هایش را اینطور به پایان می برد: اگر بازی هایمان در ورزشگاه یادگار انجام می شد تعداد بیشتری هوادار به ورزشگاه می آمد و به همین خاطر امسال ضرر کردیم. ما دوست داریم همه هوادارانمان به ورزشگاه بیایند اما متاسفانه این اتفاق افتاده است. تصورمان این است که ورزشگاه یادگار تا یک ماه آینده هم آماده نشود و به همین خاطر باید خودمان را با این شرایط وفق دهیم؛ هرچند که بسیار ناراحت هستیم.

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=52057

استقلال، آماده برای مصاف با تراکتورسازی حمایت هواداران از پرسپولیس فقط با سامانه ۳۰۹۰ پرسپولیس با ۱۹ بازیکن عازم مشهد می‌شود توضیحات کادر پزشکی پرسپولیس درباره مصدومان سرخپوش زمان نشست خبری مهاجری و برانکو مشخص شد کرار: تراکتور انگیزه زیادی برای پیروزی در دیدار روز جمعه دارد باجه شعبه بیمه رازی و موسسه کوثر در کانون هواداران افتتاح شد بنیادی‌فر داور پرسپولیس شد حیدری داور استقلال تراكتور صبا ۰ – استقلال ۲؛پیروزی در روز اخراجی ها تراکتورسازان با پیراهن های مشکی مقابل تیم پدیده بازی می کند دختر ۱۰ ساله پرسپولیسی میهمان ویژه اردوی سرخپوشان برگزاری آخرین تمرین پیش از دیدار برابر ماشین‌سازی در ورزشگاه آزادی سیدعلی برای استقلال ، فغانی برای پرسپولیس و محمدحسین زاهدی فر براي تراكتور قضاوت می‌کنند فیفا ۱۱ آذرماه سالروز تولد علیرضا منصوریان را با انتشار پیامی تبریک گفت. نشست صميمانه معاون فرهنگي شهردار تهران و رئيس سازمان خدمات اجتماعي با اعضای كانون هواداران پرسپوليس برانکو: طبیعی است که پرسپولیس دوست دارد همیشه ببرد اما رقبا هم دخیل هستند و نمی‌شود فقط ما برنده باشیم تسلیت باشگاه تراکتورسازی به بازماندگان حادثه قطار تبریز-مشهد قلعه‌نویی: هواداران علیه مسئولان شعار ندهند منصوریان: به نمایندگی از باشگاه، از هواداران عذرخواهی می کنم تراکتورسازان به صدر جدول رده‌بندی بازگشتند