کریمی

علی کریمی در تمرین خونه‌به‌خونه + عکس

۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۱۰:۴۸ 0 اخبار فوتبالپرسپولیس

3090:

علی کریمی که گفته می شد از خونه به خونه بابل جدا شده است، روز گذشته به همراه قاسم حسن‌زاده، مالک در جمع بازیکنان این تیم دسته اولی حاضر شد.

کریمی در حالی در تمرین دیروز تیمش دیده شد که طی یکی دو ماه اخیر بسیاری از رسانه از قطع همکاری وی با باشگاه خونه به خونه خبر داده بودند ولی اسطوره فوتبال ایران به همراه قاسم حسن زاده امیری در تمرین خونه به خونه حضور یافت تا نشان دهد همچنان همکاری اش با این باشگاه ادامه دارد.

کریمی پس از ورود به زمین تمرین مورد استقبال گرم علیرضا مرزبان قرار گرفت وطرفین همدیگر را در آغوش گرفتند و به خوش و بش پرداختند. سپس برای دقایقی به گفتگو پرداختند.

 

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=53371

استقلال، آماده برای مصاف با تراکتورسازی حمایت هواداران از پرسپولیس فقط با سامانه ۳۰۹۰ پرسپولیس با ۱۹ بازیکن عازم مشهد می‌شود توضیحات کادر پزشکی پرسپولیس درباره مصدومان سرخپوش زمان نشست خبری مهاجری و برانکو مشخص شد کرار: تراکتور انگیزه زیادی برای پیروزی در دیدار روز جمعه دارد باجه شعبه بیمه رازی و موسسه کوثر در کانون هواداران افتتاح شد بنیادی‌فر داور پرسپولیس شد حیدری داور استقلال تراكتور صبا ۰ – استقلال ۲؛پیروزی در روز اخراجی ها تراکتورسازان با پیراهن های مشکی مقابل تیم پدیده بازی می کند دختر ۱۰ ساله پرسپولیسی میهمان ویژه اردوی سرخپوشان برگزاری آخرین تمرین پیش از دیدار برابر ماشین‌سازی در ورزشگاه آزادی سیدعلی برای استقلال ، فغانی برای پرسپولیس و محمدحسین زاهدی فر براي تراكتور قضاوت می‌کنند فیفا ۱۱ آذرماه سالروز تولد علیرضا منصوریان را با انتشار پیامی تبریک گفت. نشست صميمانه معاون فرهنگي شهردار تهران و رئيس سازمان خدمات اجتماعي با اعضای كانون هواداران پرسپوليس برانکو: طبیعی است که پرسپولیس دوست دارد همیشه ببرد اما رقبا هم دخیل هستند و نمی‌شود فقط ما برنده باشیم تسلیت باشگاه تراکتورسازی به بازماندگان حادثه قطار تبریز-مشهد قلعه‌نویی: هواداران علیه مسئولان شعار ندهند منصوریان: به نمایندگی از باشگاه، از هواداران عذرخواهی می کنم تراکتورسازان به صدر جدول رده‌بندی بازگشتند