علی علیپور

عکس روز | علیپور تماشاگر تیم محبوبش شد

علیپور با بازگشت به شهرش، دوست دارد همان طور خاکی بماند و به جایگاه ویژه هم نرفت. او روی سکوهای فلزی‌ای که برایش پر است از خاطره، آرام گرفت.

3090: علیپور با بازگشت به شهرش، دوست دارد همان طور خاکی بماند و به جایگاه ویژه هم نرفت. او روی سکوهای فلزی‌ای که برایش پر است از خاطره، آرام گرفت.

این تصویر علی علیپور روی سکوهای ورزشگاه وطنی است. علیپور این هفته برای تشویق تیم شهرش به ورزشگاه رفت. او که یک مازندرانی است برای تماشای دیدار لیگ یکی نساجی مازندران و مس کرمان در سکوها حاضر شده بود. علیپور پیش از این که فوتبالیست سرشناسی شود هم روی همین سکوها تیم نساجی را تشویق می‌کرد. تا این که به تیم ملی دانش‌آموزی دعوت شد و در سالی که یحیی گل‌محمدی هدایت نساجی را به عهده داشت، او این فرصت را پیدا کرد که در سن 17 سالگی در تیم بزرگسالان نساجی بازی کند. سپس از نساجی پله‌های ترقی را پیمود تا این که حالا مهاجم فیکس پرسپولیس است و لقب جوان‌ترین گلزن دربی را یدک می‌کشد. 

علیپور

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=52475

استقلال، آماده برای مصاف با تراکتورسازی حمایت هواداران از پرسپولیس فقط با سامانه ۳۰۹۰ پرسپولیس با ۱۹ بازیکن عازم مشهد می‌شود توضیحات کادر پزشکی پرسپولیس درباره مصدومان سرخپوش زمان نشست خبری مهاجری و برانکو مشخص شد کرار: تراکتور انگیزه زیادی برای پیروزی در دیدار روز جمعه دارد باجه شعبه بیمه رازی و موسسه کوثر در کانون هواداران افتتاح شد بنیادی‌فر داور پرسپولیس شد حیدری داور استقلال تراكتور صبا ۰ – استقلال ۲؛پیروزی در روز اخراجی ها تراکتورسازان با پیراهن های مشکی مقابل تیم پدیده بازی می کند دختر ۱۰ ساله پرسپولیسی میهمان ویژه اردوی سرخپوشان برگزاری آخرین تمرین پیش از دیدار برابر ماشین‌سازی در ورزشگاه آزادی سیدعلی برای استقلال ، فغانی برای پرسپولیس و محمدحسین زاهدی فر براي تراكتور قضاوت می‌کنند فیفا ۱۱ آذرماه سالروز تولد علیرضا منصوریان را با انتشار پیامی تبریک گفت. نشست صميمانه معاون فرهنگي شهردار تهران و رئيس سازمان خدمات اجتماعي با اعضای كانون هواداران پرسپوليس برانکو: طبیعی است که پرسپولیس دوست دارد همیشه ببرد اما رقبا هم دخیل هستند و نمی‌شود فقط ما برنده باشیم تسلیت باشگاه تراکتورسازی به بازماندگان حادثه قطار تبریز-مشهد قلعه‌نویی: هواداران علیه مسئولان شعار ندهند منصوریان: به نمایندگی از باشگاه، از هواداران عذرخواهی می کنم تراکتورسازان به صدر جدول رده‌بندی بازگشتند