فرماندار تبریز

فرماندار تبریز: مگر باشگاه پرسپولیس مسئول امنیت بازی است؟

۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۱۶:۰۴ 0 اخبار فوتبالتراکتورسازی
فرماندار تبریز درباره حرف و حدیث های اخیر پیرامون بازی تراکتورسازی و پرسپولیس واکنش نشان داد.

3090: رحیم شهرتی فر درباره حرف و حدیث های اخیر پیرامون بازی تراکتورسازی و پرسپولیس اظهار داشت: هر باشگاهی برای خودش ورزشگاهی دارد و تراکتورسازی هم می خواهد در ورزشگاه خودش بازی کند. فکر نمی کنم این جای بحث داشته باشد.

 

وی درباره نگرانی های پرسپولیسی ها درباره امنیت بازی گفت: مگر باشگاه پرسپولیس مسئول امنیت بازی است که درباره آن نگران است؟ تیم میزبان ورزشگاه را مشخص می کند و مشکلی هم ایجاد نخواهد شد.

 

فرماندار تبریز اضافه کرد: تبریز امن ترین شهر ایران است و در جمهوری اسلامی ایران آذربایجان شرقی از نظر طراز امنیتی نمره عالی دارد لذا این بحث نباید مطرح شود. علاقه مندان به فوتبال در تبریز می روند و بازی را با آرامش تماشا می کنند.

 

شهرتی فر در پایان درباره گنجایش کم ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی گفت: وقتی شما خانه ات 6 نفر جا دارد برای 60 نفر میهمانی نمی گیری و به اندازه میهمان دعوت می کنی و اینجا هم بحث مدیریت بلیت فروشی مهم است و به اندازه ای که ورزشگاه جا دارد بلیت فروخته می شود.

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=52812

استقلال، آماده برای مصاف با تراکتورسازی حمایت هواداران از پرسپولیس فقط با سامانه ۳۰۹۰ پرسپولیس با ۱۹ بازیکن عازم مشهد می‌شود توضیحات کادر پزشکی پرسپولیس درباره مصدومان سرخپوش زمان نشست خبری مهاجری و برانکو مشخص شد کرار: تراکتور انگیزه زیادی برای پیروزی در دیدار روز جمعه دارد باجه شعبه بیمه رازی و موسسه کوثر در کانون هواداران افتتاح شد بنیادی‌فر داور پرسپولیس شد حیدری داور استقلال تراكتور صبا ۰ – استقلال ۲؛پیروزی در روز اخراجی ها تراکتورسازان با پیراهن های مشکی مقابل تیم پدیده بازی می کند دختر ۱۰ ساله پرسپولیسی میهمان ویژه اردوی سرخپوشان برگزاری آخرین تمرین پیش از دیدار برابر ماشین‌سازی در ورزشگاه آزادی سیدعلی برای استقلال ، فغانی برای پرسپولیس و محمدحسین زاهدی فر براي تراكتور قضاوت می‌کنند فیفا ۱۱ آذرماه سالروز تولد علیرضا منصوریان را با انتشار پیامی تبریک گفت. نشست صميمانه معاون فرهنگي شهردار تهران و رئيس سازمان خدمات اجتماعي با اعضای كانون هواداران پرسپوليس برانکو: طبیعی است که پرسپولیس دوست دارد همیشه ببرد اما رقبا هم دخیل هستند و نمی‌شود فقط ما برنده باشیم تسلیت باشگاه تراکتورسازی به بازماندگان حادثه قطار تبریز-مشهد قلعه‌نویی: هواداران علیه مسئولان شعار ندهند منصوریان: به نمایندگی از باشگاه، از هواداران عذرخواهی می کنم تراکتورسازان به صدر جدول رده‌بندی بازگشتند