سروش رفیعی ادینهو

هیچ کس به این سوال جوابی نمی دهد/ چرا سروش خط خورد؟

مسئولان فدراسیون درباره حذف سروش رفیعی به مشکل سربازی سکوت کردند.

3090: خط خوردن سروش رفیعی و چند بازیکن دیگر از تیم ملی باعث شد اهالی فوتبال متعجب شوند.

اولین دلیل، می توانست مشکلات سربازی و ادامه یافتن آن مسائل باشد آن هم در شرایطی که احساس می شد دیگر همه مشکلات از میان برداشته شده باشد.

وقتی خبرنگاران در تمرین تیم ملی در این خصوص از مهدی تاج سوالاتی پرسیدند، تاج نیز سکوت کرد و پاسخی نداشت.

البته پیش از این  رئیس فدراسیون فوتبال از حل مشکل سربازان برای حضور در تیم ملی خبر داده بود و حتی سروش رفیعی تیم ملی را در اردوی ایتالیا همراهی کرد. حالا مشخص نیست باز هم مشکلات سربازی پا برجاست یا واقعا سروش به خاطر مسائل فنی خط خورده است؟

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=52378

استقلال، آماده برای مصاف با تراکتورسازی حمایت هواداران از پرسپولیس فقط با سامانه ۳۰۹۰ پرسپولیس با ۱۹ بازیکن عازم مشهد می‌شود توضیحات کادر پزشکی پرسپولیس درباره مصدومان سرخپوش زمان نشست خبری مهاجری و برانکو مشخص شد کرار: تراکتور انگیزه زیادی برای پیروزی در دیدار روز جمعه دارد باجه شعبه بیمه رازی و موسسه کوثر در کانون هواداران افتتاح شد بنیادی‌فر داور پرسپولیس شد حیدری داور استقلال تراكتور صبا ۰ – استقلال ۲؛پیروزی در روز اخراجی ها تراکتورسازان با پیراهن های مشکی مقابل تیم پدیده بازی می کند دختر ۱۰ ساله پرسپولیسی میهمان ویژه اردوی سرخپوشان برگزاری آخرین تمرین پیش از دیدار برابر ماشین‌سازی در ورزشگاه آزادی سیدعلی برای استقلال ، فغانی برای پرسپولیس و محمدحسین زاهدی فر براي تراكتور قضاوت می‌کنند فیفا ۱۱ آذرماه سالروز تولد علیرضا منصوریان را با انتشار پیامی تبریک گفت. نشست صميمانه معاون فرهنگي شهردار تهران و رئيس سازمان خدمات اجتماعي با اعضای كانون هواداران پرسپوليس برانکو: طبیعی است که پرسپولیس دوست دارد همیشه ببرد اما رقبا هم دخیل هستند و نمی‌شود فقط ما برنده باشیم تسلیت باشگاه تراکتورسازی به بازماندگان حادثه قطار تبریز-مشهد قلعه‌نویی: هواداران علیه مسئولان شعار ندهند منصوریان: به نمایندگی از باشگاه، از هواداران عذرخواهی می کنم تراکتورسازان به صدر جدول رده‌بندی بازگشتند