پرسپولیس

پرسپولیس در آستانه رکوردشکنی بزرگ

3090:

دعوای بزرگ دربی سال 73 و جشن پرسپولیسی‌ها بعد از پیروزی با گل بزیک در دربی سال 75، اهمیت و سختی سال‌های طولانی بدون برد آن‌ها در دربی را نشان می‌داد. پرسپولیس 10 بازی در لیگ قدس، لیگ تهران، لیگ آزادگان و سوپرجام تهران نتوانسته بود استقلال را شکست دهد.

پرسپولیسی‌ها در سال‌های خوب‌شان، دو بار تا آستانه شکستن این رکورد به نفع خودشان جلو رفتند اما هر بار روی عدد 9 متوقف شدند. بار اول، در دوران پروین سال‌ها با استقلال نباختند اما گل اکبرپور در اسفند سال 79، سرانجام استقلال را پیروز دربی کرد. بار دوم هم در سال‌های برگزاری لیگ برتر و مساوی‌های پیاپی، استقلال در شکست پرسپولیس ناکام بود و این روند هم با گل دقایق پایانی مجیدی در دربی 69 قطع شد.

پرسپولیسی‌ها دوباره، روند بازی‌های بدون شکست‌شان مقابل استقلال را به 9 رسانده‌اند و این بار 4 بازی از این 9 بازی را هم با برد تمام کرده‌اند. نباختن یک بازی دیگر، پرسپولیس را به رکورد 10 بازی بدون باخت استقلال می‌رساند. اگر این بار هم، آبی‌ها حریف‌شان را روی عدد 9 نگه ندارند.

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=54057

استقلال، آماده برای مصاف با تراکتورسازی حمایت هواداران از پرسپولیس فقط با سامانه ۳۰۹۰ پرسپولیس با ۱۹ بازیکن عازم مشهد می‌شود توضیحات کادر پزشکی پرسپولیس درباره مصدومان سرخپوش زمان نشست خبری مهاجری و برانکو مشخص شد کرار: تراکتور انگیزه زیادی برای پیروزی در دیدار روز جمعه دارد باجه شعبه بیمه رازی و موسسه کوثر در کانون هواداران افتتاح شد بنیادی‌فر داور پرسپولیس شد حیدری داور استقلال تراكتور صبا ۰ – استقلال ۲؛پیروزی در روز اخراجی ها تراکتورسازان با پیراهن های مشکی مقابل تیم پدیده بازی می کند دختر ۱۰ ساله پرسپولیسی میهمان ویژه اردوی سرخپوشان برگزاری آخرین تمرین پیش از دیدار برابر ماشین‌سازی در ورزشگاه آزادی سیدعلی برای استقلال ، فغانی برای پرسپولیس و محمدحسین زاهدی فر براي تراكتور قضاوت می‌کنند فیفا ۱۱ آذرماه سالروز تولد علیرضا منصوریان را با انتشار پیامی تبریک گفت. نشست صميمانه معاون فرهنگي شهردار تهران و رئيس سازمان خدمات اجتماعي با اعضای كانون هواداران پرسپوليس برانکو: طبیعی است که پرسپولیس دوست دارد همیشه ببرد اما رقبا هم دخیل هستند و نمی‌شود فقط ما برنده باشیم تسلیت باشگاه تراکتورسازی به بازماندگان حادثه قطار تبریز-مشهد قلعه‌نویی: هواداران علیه مسئولان شعار ندهند منصوریان: به نمایندگی از باشگاه، از هواداران عذرخواهی می کنم تراکتورسازان به صدر جدول رده‌بندی بازگشتند