مهدی شریفی

چقدر تو بدشانسی آقای شریفی!

۱۳۹۵/۰۶/۰۳ ۱۱:۲۹ 0 اخبار فوتبالتراکتورسازی
لقب بدشانس‌ترین بازیکن تراکتور بدون شک به کسی جز مهدی شریفی تعلق نمی‌گیرد.

3090:  ستاره روزهای نه چندان دور فوتبال ایران که پس از درخشش در لباس سپاهان و به ثمر رساندن گل قهرمانی این تیم در لیگ چهاردهم به تیم ملی نیز دعوت شده بود، سال گذشته به عنوان بازیکن سرباز به تراکتورسازی پیوست.

 

پیوستن به تراکتورسازی اما آغاز روزهای کابوس وار او در لیگ ایران بود و مهاجم محبوب اصفهانی‌ها، هیچ‌گاه نتوانست در تبریز به موفقیت چندان خاصی دست پیدا کند. شریفی که در تراکتورسازی به یک نیمکت نشین محض تبدیل‌شده بود، در اواخر لیگ برتر نیز دچار مصدومیت شدیدی شد؛ مصدومیتی که باعث شد شریفی چند دیدار پایانی تیمش در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را از دست بدهد.

 

پس‌ازاین اتفاقات نیز او هر 2 پای خود را از ناحیه مچ به تیغ جراحان سپرد تا چند ماهی را خانه‌نشین باشد و 4 دیدار نخست تراکتورسازی در لیگ شانزدهم را هم از دست بدهد.

 

شریفی از چندی پیش به تمرینات تیمش برگشت و بدون هیچ مشکلی تمرین کرد اما یک بدشانسی دیگر، او را بار دیگر به لیست مصدومان تراکتورسازی بازگرداند. مهاجم تراکتورسازی دقیقاً از همان ناحیه بار دیگر مصدوم شد اما طبق گفته خود این بازیکن، مصدومیتش چندان جدی نیست.

 

شریفی که در صفحه اینستاگرام خود نیز قول برگشت به میادین را داده، به‌احتمال‌زیاد خواهد توانست به دیدار مقابل پرسپولیس تهران برسد.

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=52070

استقلال، آماده برای مصاف با تراکتورسازی حمایت هواداران از پرسپولیس فقط با سامانه ۳۰۹۰ پرسپولیس با ۱۹ بازیکن عازم مشهد می‌شود توضیحات کادر پزشکی پرسپولیس درباره مصدومان سرخپوش زمان نشست خبری مهاجری و برانکو مشخص شد کرار: تراکتور انگیزه زیادی برای پیروزی در دیدار روز جمعه دارد باجه شعبه بیمه رازی و موسسه کوثر در کانون هواداران افتتاح شد بنیادی‌فر داور پرسپولیس شد حیدری داور استقلال تراكتور صبا ۰ – استقلال ۲؛پیروزی در روز اخراجی ها تراکتورسازان با پیراهن های مشکی مقابل تیم پدیده بازی می کند دختر ۱۰ ساله پرسپولیسی میهمان ویژه اردوی سرخپوشان برگزاری آخرین تمرین پیش از دیدار برابر ماشین‌سازی در ورزشگاه آزادی سیدعلی برای استقلال ، فغانی برای پرسپولیس و محمدحسین زاهدی فر براي تراكتور قضاوت می‌کنند فیفا ۱۱ آذرماه سالروز تولد علیرضا منصوریان را با انتشار پیامی تبریک گفت. نشست صميمانه معاون فرهنگي شهردار تهران و رئيس سازمان خدمات اجتماعي با اعضای كانون هواداران پرسپوليس برانکو: طبیعی است که پرسپولیس دوست دارد همیشه ببرد اما رقبا هم دخیل هستند و نمی‌شود فقط ما برنده باشیم تسلیت باشگاه تراکتورسازی به بازماندگان حادثه قطار تبریز-مشهد قلعه‌نویی: هواداران علیه مسئولان شعار ندهند منصوریان: به نمایندگی از باشگاه، از هواداران عذرخواهی می کنم تراکتورسازان به صدر جدول رده‌بندی بازگشتند