کرار

پزشک تراکتورسازی خبر دادکرار را می‌رسانیم، بنگر مشکل خاصی ندارد/شاید شریفی بازی کند

پزشک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز آخرین وضعیت مصدومان تیمش را تشریح کرد.
3090:مجید صادقی پزشک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در خصوص آخرین وضعیت مصدومان تیمش مصاحبه کوتاهی انجام داد و شرایط بازیکنان را به این شکل خواند: 
**جاسم کرار
کرار در بازی با ماشین‌سازی دچار کشیدگی عضله شد که بعد از آن روی مصدومیت این بازیکن کار می‌کنیم تا برای بازی با پرسپولیس آماده بازی شود و هیچ مشکلی برای ادامه لیگ نداشته باشد. مصدومیت کرار پروسه‌ای دو سه هفته‌ای است و تلاش می‌کنیم تا او را به بازی با پرسپولیس برسانیم. در حال حاضر درد کشیدگی عضله‌اش کم شده و اگر همین روند ادامه داشته باشد، به هفته پنجم خواهد رسید.
**محسن بنگر
تحت درمان بود و دوران نقاهت را به خوبی طی کرد. در حال حاضر هیچ مشکلی ندارد. اگر داشته باشد هم، مشکلش حاد و خاص نیست.
**مهدی شریفی

شریفی یک مدت طولانی را برای بهبود مصدومیتش سپری کرده و به تمرینات گروهی اضافه شده است ولی کماکان تمرینات فیزیوتراپی خود را دنبال می‌کند تا به سطح ایده‌آلی برسد. روند درمانی شریفی به خوبی پیش می‌رود و اگر همینطور ادامه داشته باشد، شاید این بازیکن مقابل پرسپولیس بتواند چند دقیقه برای تراکتورسازی به میدان برود.

 

**هادی محمدی

گچ دست هادی محمدی باز شده ولی مصدومیتش به طور کامل رفع نشده است و مطمئنا رفته رفته به شرایط خوبی خواهد رسید.

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=51908

استقلال، آماده برای مصاف با تراکتورسازی حمایت هواداران از پرسپولیس فقط با سامانه ۳۰۹۰ پرسپولیس با ۱۹ بازیکن عازم مشهد می‌شود توضیحات کادر پزشکی پرسپولیس درباره مصدومان سرخپوش زمان نشست خبری مهاجری و برانکو مشخص شد کرار: تراکتور انگیزه زیادی برای پیروزی در دیدار روز جمعه دارد باجه شعبه بیمه رازی و موسسه کوثر در کانون هواداران افتتاح شد بنیادی‌فر داور پرسپولیس شد حیدری داور استقلال تراكتور صبا ۰ – استقلال ۲؛پیروزی در روز اخراجی ها تراکتورسازان با پیراهن های مشکی مقابل تیم پدیده بازی می کند دختر ۱۰ ساله پرسپولیسی میهمان ویژه اردوی سرخپوشان برگزاری آخرین تمرین پیش از دیدار برابر ماشین‌سازی در ورزشگاه آزادی سیدعلی برای استقلال ، فغانی برای پرسپولیس و محمدحسین زاهدی فر براي تراكتور قضاوت می‌کنند فیفا ۱۱ آذرماه سالروز تولد علیرضا منصوریان را با انتشار پیامی تبریک گفت. نشست صميمانه معاون فرهنگي شهردار تهران و رئيس سازمان خدمات اجتماعي با اعضای كانون هواداران پرسپوليس برانکو: طبیعی است که پرسپولیس دوست دارد همیشه ببرد اما رقبا هم دخیل هستند و نمی‌شود فقط ما برنده باشیم تسلیت باشگاه تراکتورسازی به بازماندگان حادثه قطار تبریز-مشهد قلعه‌نویی: هواداران علیه مسئولان شعار ندهند منصوریان: به نمایندگی از باشگاه، از هواداران عذرخواهی می کنم تراکتورسازان به صدر جدول رده‌بندی بازگشتند