تراکتور 33

گزارش ویژه/هر ۴ روز یک مصدوم روی دست تراکتور

۱۳۹۵/۰۶/۰۳ ۱۱:۳۴ 0 اخبار فوتبالتراکتورسازی
مصدومیت پی‌درپی بازیکنان تراکتورسازی این روزها مشکلات زیادی برای این تیم به وجود آورده که در این میان بدشانسی‌های مهاجم آنان نیز تمامی ندارد.

3090: تیم تراکتورسازی که پس از پیروزی در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر مقابل ماشین‌سازی، به خاطر تعطیلات رقابت‌های لیگ برتر بازیکنان خود را به تعطیلات فرستاده بود و از چندی پیش تمرینات خود را دوباره آغاز کرده، این روزها با مشکلی به نام مصدومیت پی‌درپی بازیکنانش روبرو شده است.

 

تراکتورسازان در حال حاضر بازیکن مصدوم دارند که هر یک به‌نوعی نمی‌توانند تیمشان را یاری کنند؛ مصدومیت‌هایی که نگران‌کننده هستند و شاید در ادامه رقابت‌های لیگ برتر و در برهه‌های حساس این رقابت‌ها، تراکتورسازان را با مشکل روبرو کنند.

در حال نیز با وجود اینکه مشکل اکثر بازیکنان مصدوم تراکتور برطرف شده و آنان می‌تواند در دیدار مقابل پرسپولیس به میدان بروند اما نباید به‌راحتی از کنار این موضوع عبور کرد که این مصدومیت‌های پی‌درپی، در هفته‌های نخستین لیگ برتر، یک زنگ خطر برای امیر قلعه‌نویی محسوب می‌شود.

 

وقتی مدافع تراکتور به جای تمرین سر از بیمارستان در آورد

محمد ایران پوریان نخستین بازیکن مصدوم تراکتورسازان است که در دیدار مقابل ماشین‌سازی دچار مصدومیتی نسبتاً شدید شد. او پس‌ازاینکه با حامد پاکدل بازیکن تیم ماشین‌سازی برخورد کرد، دچار مصدومیت شد اما مشکل چندان خاصی پیدا نکرد و به بازی خود ادامه داد.

پس‌ازاین دیدار اما مشخص شد که مشکل مدافع راست تیم تراکتورسازی جدی است و او به جای تمرین، سر از بیمارستان درآورد. در معاینه‌هایی که پزشکان روی گوش او انجام دادند، مشخص شد که پرده گوش ایران پوریان پاره شده است.

ایران پوریان که در حال حاضر به تمرینات تراکتورسازی برگشته و با این تیم تمرین می‌کند، مصدومیتش به طور کامل به‌طرف نشده. گوش مدافع تراکتورسازی هنوز خونریزی دارد و او مجبور است برای بهبود یافتن مصدومیتش، فعلاً تحت نظر پزشکان باشد.

با این وجود اما گفته می‌شود مدافع شیرازی تیم تراکتورسازی مشکلی برای دیدار مقابل پرسپولیس تهران ندارد و مقابل این تیم می‌تواند تراکتورسازان را یاری کند.

 

محمدی و وضعیتی مشابه با ایران پوریان

هادی محمدی هم که وضعیتی مشابه با ایران پوریان دارد، در دیدار مقابل ماشین‌سازی دچار مصدومیت شده بود. دست مدافع تیم تراکتورسازی در این دیدار شکسته بود که این مصدومیت، چند روزی او را خانه‌نشین کرد.

درحالی‌که طبق اعلام کادر پزشکی تیم تراکتورسازی، مصدومیت مدافع این تیم جدی نبود اما دست چپ او حدود 10 روز در گچ ماند و مانع از حضورش در تمرینات گروهی شد.

او از چندی پیش به تمرینات تراکتورسازی برگشته ولی هنوز به شرایط بازی نرسیده است اما به احتمال زیاد او خواهد توانست در دیدار مقابل پرسپولیس، تراکتورسازان را یاری کند.

 

بنگر هنوز به شرایط بازی نرسیده است

محسن بنگر هم دیگر مدافع مصدوم تیم تراکتورسازی است. بازیکنی که پیش از دیدار هفته دوم تراکتورسازی مقابل نفت مسجدسلیمان دچار مصدومیت شده و 2 دیدار تیمش را از دست داد.

او که در دیدار مقابل ماشین‌سازی نیز دقایقی برای تیمش بازی کرد، هنوز به شرایط بازی نرسیده و نمی‌تواند 90 دقیقه کامل بازی کند.

بنگر نیز مشکلی برای بازی با پرسپولیس ندارد و در این دیدار می‌تواند مقابل تیم سابق خود به میدان برود.

 

رمضانی با قدیمی‌ترین مصدوم تراکتور

علی‌رضا رمضانی نخستین بازیکن از جمع بازیکنان تراکتورسازی است که هنوز نتوانسته به‌طور کامل به میادین بازگردد. وی که پیش از دیدار با پیکان در هفته دوم لیگ برتر مصدوم شده بود، حتی دربی تبریز را هم از دست داد.

هافبک تراکتورسازان که از ناحیه عضله چهار سر ران مصدوم شده بود، به‌تازگی به تمرینات این تیم برگشته و مشکلی برای دیدار با پرسپولیس نخواهد داشت.

 

شریفی بدشانس ترین سرباز

شریفی از چندی پیش به تمرینات تیمش برگشت و بدون هیچ مشکلی تمرین کرد اما یک بدشانسی دیگر، او را بار دیگر به لیست مصدومان تراکتورسازی بازگرداند. مهاجم تراکتورسازی دقیقاً از همان ناحیه بار دیگر مصدوم شد اما طبق گفته خود این بازیکن، مصدومیتش چندان جدی نیست.

 

تراکتورسازان هر 4 روز یک مصدوم

با این حساب، از زمان مصدومیت علی‌رضا رمضانی که نخستین بازیکن مصدوم تراکتورسازی بود، تا مصدومیت دوباره مهدی شریفی، در 23 روز، 5 تن از بازیکنان این تیم دچار مصدومیت شده‌اند. یعنی آنان تقریباً هر 4 روز یک بار، یک بازیکنشان مصدوم شده است.

قلعه‌نویی بهتر از هرکسی می‌داند که با نزدیک شدن به فصل سرما و افزایش تعداد بازی‌ها، بازیکنانش باید فشار به‌مراتب بیشتری را تحمل کنند. اگر تراکتورسازان با این وضعیت پیش بروند و پس از هر دیدار چند بازیکن مصدوم روی دستشان بماند، مطمئناً در ادامه رقابت‌ها به مشکلات زیادی برخورد خواهند کرد.

لینک کوتاه: http://3090.ir/?p=52076

استقلال، آماده برای مصاف با تراکتورسازی حمایت هواداران از پرسپولیس فقط با سامانه ۳۰۹۰ پرسپولیس با ۱۹ بازیکن عازم مشهد می‌شود توضیحات کادر پزشکی پرسپولیس درباره مصدومان سرخپوش زمان نشست خبری مهاجری و برانکو مشخص شد کرار: تراکتور انگیزه زیادی برای پیروزی در دیدار روز جمعه دارد باجه شعبه بیمه رازی و موسسه کوثر در کانون هواداران افتتاح شد بنیادی‌فر داور پرسپولیس شد حیدری داور استقلال تراكتور صبا ۰ – استقلال ۲؛پیروزی در روز اخراجی ها تراکتورسازان با پیراهن های مشکی مقابل تیم پدیده بازی می کند دختر ۱۰ ساله پرسپولیسی میهمان ویژه اردوی سرخپوشان برگزاری آخرین تمرین پیش از دیدار برابر ماشین‌سازی در ورزشگاه آزادی سیدعلی برای استقلال ، فغانی برای پرسپولیس و محمدحسین زاهدی فر براي تراكتور قضاوت می‌کنند فیفا ۱۱ آذرماه سالروز تولد علیرضا منصوریان را با انتشار پیامی تبریک گفت. نشست صميمانه معاون فرهنگي شهردار تهران و رئيس سازمان خدمات اجتماعي با اعضای كانون هواداران پرسپوليس برانکو: طبیعی است که پرسپولیس دوست دارد همیشه ببرد اما رقبا هم دخیل هستند و نمی‌شود فقط ما برنده باشیم تسلیت باشگاه تراکتورسازی به بازماندگان حادثه قطار تبریز-مشهد قلعه‌نویی: هواداران علیه مسئولان شعار ندهند منصوریان: به نمایندگی از باشگاه، از هواداران عذرخواهی می کنم تراکتورسازان به صدر جدول رده‌بندی بازگشتند